Prodloužená záruka

Zákon udává na většinu výrobků dvouletou záruku. U nás si ji však můžete prodloužit o další rok, dva či tři, a to díky službě Prodloužená záruka. S prodlouženou zárukou se vyhnete nákladům v případě poruchy i po skončení zákonné záruky.

Záruku si můžete prodloužit až na 5 let

Pračku, chladničku či televizor určitě chcete používat déle než 2 roky, kdy končí zákonem stanovená záruční lhůta. Díky možnosti dokoupení prodloužené záruky získáte jistotu až na 5 let.

Prodloužená záruka kryje stejné vady a poruchy jako zákonná záruka

Prodloužená záruka kryje poruchy výrobku, které vznikly bežným používaním, a to po dobu uvedenou v potvrzení o prodloužené záruce.

Záruku můžete prodloužit jak při nákupu tak po celou dobu trvání zákonné záruky

Prodlouženou záruku si můžete zakoupit jak při nákupu, tak po dobu 24 měsíců od nákupu.

Prodloužení záruky je možné dokoupit na téměř každý výrobek

Prodlouženou záruku si můžete přikoupit k vybraným výrobkům v pořizovací hodnotě 800 Kč až 80 000 Kč v každé prodejně Electro World ČR nebo při online nákupu.

Částku si můžete i rozložit

Prodloužení záruky můžete zkombinovat s nákupem na splátky. V takovém případě se Vám cena záruky rozpočítá do jednotlivých měsíčních  splátek. Pokud si výrobek nekupujete na splátky, je nutné uhradit službu v plné výši při platbě za výrobek.

Na vyřízení Vám stačí jeden doklad totožnosti

Dohodu o zabezpečení prodloužené záruky uzavřete s prodejcem při nákupu v prodejně nebo si prodlouženou záruku přikoupíte při online nákupu v našem e-shopu. Veškeré dokumenty Vám zašleme emailem.
Prodlouženou záruku si může k výrobku přikoupit fyzická osoba starší 18 let, která je občanem ČR nebo je osobou s  dlouhodobým pobytem v ČR. Právnické osoby si prodlouženou záruku zakopit nemohou.

V případě, že se výrobek porouchá, kontaktujte nás

Pokud se Vám výrobek v rámci prodloužené záruky porouchá, reklamaci hlaste v jakékoliv prodejně Electroworld ČR nebo na infolince +420 210 326 000.

Porouchaný výrobek zdarma opravíme, nebo Vám vrátíme peníze

Projeví-li se závada výrobku, navštivte naši prodejnu nebo kontaktujte infolinku, kde obdržíte informace o dalším postupu. Jestliže se závada projeví ve lhůtě zákonné záruky, dohodneme opravu s autorizovaným servisem. Pokud je zařízení neopravitelné, vrátíme Vám peníze.
Projeví-li se vada v době prodloužené záruky, bude další postup závislý na předpokládáné ceně opravy a zůstatkové ceně zařízení. Výrobek Vám bezplatně opravíme do výše zůstatkové časové ceny. Pokud by oprava stála více, nebo by byl výrobek neopravitelný, vrátíme Vám zůstatkovou časovou cenu výrobku.

Cena výrobku se vždy snižuje jeho používáním. Zůstatková cena výrobku se počítá tak, že za každý započatý měsíc používání se jeho cena sníží o 1 % z původní ceny. Například za televizor v pořizovací ceně 10 000 Kč Vám po 25 měsících užívání vrátíme 7 500 Kč. 

Jak to probíhá

Zavolejte nám na infolinku nebo navštivte kteroukoliv prodejnu Electro World ČR a my zabezpečíme svoz výrobku nebo výjezd technika k Vám domů.
Servisní středisko určí cenu opravy. Podle výše ceny opravy můžou nastat 2 situace:

Pokud cena opravy nepřesahuje hodnotu výrobku

Servisní technik opraví výrobek u Vás doma, případně Vám opravený výrobek doručíme do prodejny, kde jste nahlásili škodu.

Pokud cena opravy převyšuje hodnotu výrobku, nebo je výrobek neopravitelný.

Servisní středisko nás informuje, že je výrobek neopravitelný a v prodejně, v které jste hlásili škodu Vám vyplatíme zůstatkovou časovou cenu.

Doklady, které potřebujete při nahlášení vady:

• faktura nebo pokladní doklad o koupi výrobku
• dohoda o prodloužené záruce