Nastal čas pořídit si nový výkonný notebook ASUS. Právě teď rozdáváme parádní 20 % slevu na notebooky Asus do práce, do školy i na hry.

20% asus

Získejte dodatečnou slevu 20% na vybrané produkty SONY, Sencor, LG, Bosch, Candy a ARG s kódem "2SILENSTVI20" Platnost nabídky od 11. 4. do 15. 4. 2024

590x590_Akce_I

Pro všechny naše zákazníky jsme připravili exkluzivní akci, která vám umožní získat vaše oblíbené produkty Logitech se slevou 20 %!

20% logitech

Právě teď máte možnost získat 15% slevu na všechny notebooky a počítače od značek Lenovo a HP, spolu s tiskárnami HP.

15% lenovo hp

Připravte se na nekonečné hodiny zábavy s kvalitními gaming produkty, které vám přinesou maximální pohodlí a neuvěřitelný herní zážitek. Získejte dodatečnou slevu 15% na a herní křesla, PC gamepady a monitory Samsung nad 26"!

15%_herni kresla

Máme úžasnou 30 % slevu na všechny obaly na notebooky a tablety, aby vaše zařízení zůstala v bezpečí. Navíc vybraná sluchátka od značek Sony a Niceboy nyní nakoupíte také se slevou 30 %

30% obaly na ntb

Sleva 20 % na všechny televize a soundbary od značky Hisense a vybrané televize Philips a QNED LG! Rozmazlete své smysly kvalitním obrazem a ohromujícím zvukem za bezkonkurenční cenu.

20%_tv a soundbary

Využijte jedinečnou příležitost a získejte 20% slevu na vybrané mobily, hodinky, tablety a televizory Samsung. Nechte se okouzlit špičkovou technologií a úžasným designem za skvělou cenu.

20%_samsung

Užijte si skvělou slevu 15 % na QLED, MiniLED a Soundbary od TCL, stejně jako na všechny Bluetooth reproduktory! Ponořte se do neuvěřitelného zvuku a kvalitního obrazu za atraktivní cenu.

15% tcl

Využijte dodatečnou slevu 20 % na vybrané telefony značek Xiaomi, Tecno, Infinix, TCL a TCL tablety.

20%_mobily

Připravte se na bezpečnou a dobrodružnou jízdu. Získáte úžasných 20% slevu na autokamery, akční kamery Lamax a Truecam, navigace TomTom a Navitel a také na chytré hodinky Niceboy.

20% autokamery

Objevte široký sortiment kvalitních spotřebičů pro vaši domácnost. Nechte se okouzlit kombinací špičkového designu a spolehlivého výkonu. Po zadání kódu můžete spotřebiče ECG nakoupit s 30% slevou.

30% ecg