O nás

Jsme specialisté na elektro a našimi hodnotami jsou férovost, jednoduchost, odbornost a vstřícnost. Od roku 2002 zjednodušujeme lidem v ČR život pomocí kvalitních výrobků a služeb.

Profil společnosti Electro World. Zjednodušujeme lidem život

V roce 2002 jsme otevřeli první velkoformátovou prodejnu v pražském nákupním centru Metropole Zličín a brzy se stali  jedním z největších multikanálových řetězců specializovaných na segment elektra, kterým zůstáváme doposud. V našich 40 kamenných prodejnách a internetovém obchodě nabízíme spotřební elektroniku, výpočetní a telekomunikační techniku, domácí elektrospotřebiče a veškeré příslušenství. A k tomu všemu také řadu souvisejících služeb, jejichž cílem je co nejvíc usnadnit našim zákazníkům nákup i používání zakoupeného zboží, aby se z něj mohli dlouho a bezstarostně těšit.

Počátkem finančního roku 2014-2015 se novým vlastníkem společnosti Electro World stala skupina Nay a.s., provozovatel největšího obchodního řetězce se spotřební elektronikou a domácími spotřebiči ve Slovenské republice, NAY Elektrodom. Tímto spojením vznikl významný regionální subjekt s velkým potenciálem budoucího rozvoje.

Naše specializace a důraz na vzdělávání zaměstnanců nám umožňuje poskytovat zákaznický servis v mimořádné kvalitě. Odborně proškolený personál vždy poradí zákazníkům s výběrem toho správného produktu, příslušenství i případných dalších služeb. Zákazníci mají zároveň k dispozici také e-shop, kde najdou ještě širší nabídku než v našich kamenných prodejnách. 

Naše hodnoty

Opíráme se o několik základních hodnot, které definují celé naše působení. Jsou jimi férovost, jednoduchost, odbornost a vstřícnost.

Jsme fér

Zakládáme si na férovém přístupu k zákazníkům, obchodním partnerům i zaměstnancům. Jsme transparentní a je na nás spolehnutí.

Zjednodušujeme lidem život

Cílem naší společnosti je zjednodušit a zpříjemnit zákazníkům život, nabídnout jim co nejširší nabídku produktů a jejich maximální dostupnost.

Jsme odborníci na elektro

V rámci obchodní strategie se zaměřujeme zejména na špičkový zákaznický servis a služby. Klíčovou roli zde hraje odborně vyškolený personál, který dokáže vždy kvalifikovaně poradit.

Panuje u nás přátelská atmosféra

Propracované školicí a rozvojové programy pro zaměstnance přispívají k vyšší profesionalitě prodejců a také ke zvýšení jejich motivace. To vše se pozitivně projevuje na již tradičně přátelské atmosféře v prodejnách i na celkové spokojenosti zákazníků.

Péče o zaměstnance

Zaměstnanci hrají klíčovou roli v tom, aby se naši zákazníci cítili dobře. Spokojení a motivovaní pracovníci podávají lepší výkony a šíří kolem sebe pozitivní vlny. Proto klademe velký důraz na to, aby naši zaměstnanci mohli průběžně růst po odborné stránce a zároveň měli vytvořené co nejlepší podmínky pro práci. 

Všichni naši kolegové mohou počítat s důkladným vstupním zaškolením, průběžným vzděláváním v oboru a propracovaným systémem benefitů. Zaujala vás možnost práce v Electro World? Připojte se k nám!

Věrnostní klub

V druhé polovině roku 2015 jsme spustili vlastní věrnostní program a stali jsme se tak jediným elektro retailovým prodejcem na českém trhu s vlastní věrnostní kartou. Členství ve Věrnostním klubu nabízí zákazníkům řadu benefitů, jejichž nabídka se neustále rozšiřuje. Věrnostní kartu si lze vyřídit v kterékoliv z prodejen sítě Electro World. Je také možné si založit virtuální Věrnostní kartu, kterou lze kdykoliv převést do fyzické podoby. Obě formy Věrnostní karty poskytují stejné výhody.

Ocenění

Společnost Electro World se dlouhodobě těší oblibě zákaznické veřejnosti, což potvrzují opakovaná ocenění. Několikrát jsme například získali cenu „Obchodník roku” a také jsme už pětkrát po sobě (2016–2020) získali prestižní titul „Superbrands”.