O nás

Představení společnosti

Jsme jedním z největších multikanálových řetězců specializujících se na prodej spotřební elektroniky, výpočetní a telekomunikační techniky, domácích elektrospotřebičů a veškerého příslušenství, včetně poskytování souvisejících služeb.

Na český trh jsme vstoupili v roce 2002, kdy byla otevřena naše první velkoformátová prodejna v pražském nákupním centru Metropole Zličín.

Počátkem finančního roku 2014-2015 se novým vlastníkem Electro World stala skupina Nay a.s., provozovatel největšího obchodního řetězce se spotřební elektronikou a domácími spotřebiči ve Slovenské republice, NAY Eletrodom. Tímto spojením vznikl významný regionální subjekt s velkým potenciálem budoucího rozvoje.

K 1. dubnu roku 2021 přibral Electro World pod svá křídla rebrandované pobočky sítě K+B Expert a počet  našich kamenných prodejen se tak zvýšil z 19 na aktuálních 39 provozoven.

Naší předností je špičkový zákaznický servis, který nabízíme ve všech našich kamenných velkoprodejnách napříč celou Českou republikou. Zákazníkům je k dispozici odborný personál, vždy připravený poradit nebo doporučit vhodné příslušenství či služby.

Úspěšně také provozujeme velkou internetovou prodejnu s ještě širší nabídkou zboží, než lze najít v našich kamenných prodejnách.

Naše hodnoty

K našim hlavním hodnotám patří férovost, jednoduchost, odbornost a vstřícnost. Cílem naší společnosti je zjednodušit a zpříjemnit zákazníkům život, nabídnout jim co nejširší nabídku produktů a jejich maximální dostupnost.

V rámci obchodní strategie se zaměřujeme zejména na špičkový zákaznický servis a služby. Klíčovou roli zde hraje odborně vyškolený personál, který dokáže vždy kvalifikovaně poradit. Propracované školicí a rozvojové programy pro zaměstnance přispívají k vyšší profesionalitě prodejců a také ke zvýšení jejich motivace. To vše se pozitivně projevuje na již tradičně přátelské atmosféře v prodejnách i na celkové spokojenosti zákazníků.

Péče o zaměstnance

Jsme si vědomí důležitosti našich zaměstnanců a děláme maximum pro jejich spokojenost, která se odráží i v jejich pracovních výsledcích. Klademe velký důraz na to, aby naši zaměstnanci mohli průběžně růst po odborné stránce a zároveň měli vytvořené co nejlepší podmínky pro práci.

Všichni naši kolegové se mohou těšit na komplexní vstupní zaškolení, průběžné vzdělávání v oboru a široký, propracovaný systém benefitů.

Věrnostní klub

V druhé polovině roku 2015 jsme spustili vlastní věrnostní program a stali jsme se tak jediným elektro retailovým prodejcem na českém trhu s vlastní Věrnostní kartou. Členství ve věrnostním klubu nabízí zákazníkům řadu zajímavých benefitů, jejichž nabídka se neustále rozšiřuje.

Věrnostní kartu lze zřídit v kterékoliv z prodejen sítě Electro World. Je také možné vlastnit virtuální věrnostní kartu, kterou lze kdykoliv přeměnit na reálnou plastovou kartu. Obě formy věrnostní karty poskytují stejné výhody.

Ocenění

Společnost Electro World se dlouhodobě těší oblibě zákaznické veřejnosti, což potvrzují opakovaná ocenění. Ať už se jedná o několikrát získaný titul Obchodník roku nebo o titul Superbrands, kterým jsme byli oceněni  v letech 2016-2023.