Platba za objednávku

Platba za objednávku

Vyberte si, který způsob úhrady vám nejvíce vyhovuje.

Platba pomocí rychlých mobilních plateb

Apple Pay - plaťte jednoduše a pohodlně, stačí mít jen k Vašemu AppleID napárovanou platební kartu (například pro platby v App Store). Poté už platíte bezdotykově jako s běžnou platební kartou, v e-shopu poté automaticky po potvrzení otiskem prstu. (Funguje pouze na Apple zařízeních) 

Google Pay - je rychlý a snadný způsob placení na milionech míst bezdotykově jako s běžnou platební kartou  – na webu, v obchodech a na dalších místech. V jediné službě nabízí vše, co u pokladny potřebujete, a vaše platební údaje jsou přitom v bezpečí. Svůj účet navíc můžete spravovat kdekoli – na webu nebo v aplikaci.

PayPal - už nemusíte nikam zadávat finanční údaje, stačí mít jen PayPal účet, k němu přiřazenou platební kartu a poté už vše zaplatíte pouze přihlašovacími údaji k PayPal účtu. 

Platba platební kartou

Nejrychlejším a nejjednodušším způsobem platby je platba on-line platebními kartami Visa a MasterCard. Platební operace je zabezpečena systémem 3D-Secure, který je autorizován karetními asociacemi Visa a MasterCard. Platba kartou na internetu je okamžitě přesměrována a ověřována u vydavatelské banky. Electro World nemá přístup k privátním datům zákazníka, pouze zabezpečenou cestou dostane potvrzení o platbě, na jehož základě ihned expeduje zboží.

Platba převodem z bankovního účtu

Vaši objednávku můžete zaplatit převodem z vašeho na náš bankovní účet, nebo platebním příkazem u přepážky banky či pošty. Číslo našeho účtu je 5080106579/5500.

Nezapomeňte, prosím, vyplnit jako variabilní symbol číslo vaší objednávky (začínající číslicí 6). Bude uvedeno na Potvrzení objednávky, které od nás obdržíte po odeslání vaší objednávky.

Pokud zvolíte tuto variantu platby, budeme zboží expedovat během následujících třech pracovních dnů od připsání platby na náš účet. Pokud máte účet v jiném bankovním ústavu než v Raiffeisenbank, může tato platba trvat několik dní.

Platba pomocí bankovních tlačítek

Zboží můžete zaplatit také pomocí bankovních tlačítek, tzv. rychlým bankovním převodem. Na e-shopu si zvolíte způsob platby přes Vaši banku. Poté budete přesměrováni na stránku svého internetového bankovnictví. Po přihlášení na něj čeká předvyplněný platební příkaz, který stačí potvrdit a platba je hotová. Podporavané banky: Česká spořitelna, Fio banka, Komerční banka, Moneta Money Bank, mBank, Unicredit a Masterpass.

Platba v hotovosti při dodání

Zboží můžete zaplatit formou dobírky při dodání zboží. Při dodání do domu si, prosím, nachystejte přesnou částku, protože řidič nemá vždy drobné nazpět.