Jak získat Věrnostní kartu Electro World

Jak získat Věrnostní kartu Electro World

Není nic jednoduššího než se stát majitelem Věrnostní karty Electro World. Pro všechny její majitele máme připraven nadstandardní balíček výhod. Abyste i Vy mohli tyto výhody ihned využívat, stačí vyplnit pouze jednoduchý registrační formulář. Tak neváhejte a vstupte do světa nákupů bez starostí!

Bez vstupních požadavků

  • Získání Věrnostní karty Electro World není podmíněno žádnými vstupními požadavky. Stačí se rozhodnout a karta může být Vaše.

V prodejně nebo z pohodlí domova

  • Ve všech kamenných prodejnách Electro World se můžete stát majiteli Věrnostní karty Electro World, a to  bez nutnosti nákupu. Stačí požádat kteréhokoliv z našich prodejců, který s Vámi registraci provede. Věrnostní kartu od nás poté obdržíte na počkání. Jakmile kartu obdržíte, máte nárok využívat výhody s ní spojené, a to ihned dle stanovených podmínek.
  • Pro Vaše pohodlí můžeme doporučit registraci v našem e-shopu www.electroworld.cz. Jednoduše si tak můžete vytvořit virtuální Věrnostní kartu, která bude připojena k Vašemu zákaznickému účtu. Přestože je karta pouze virtuální, plynou z ní stejné výhody jako z karty tištěné. Myslete jen prosím na to, že při návštěvě kamenné prodejny je zapotřebí znát číslo Vaší virtuální karty. Pokud by Vám virtuální karta nevyhovovala, rádi Vám ji v prodejně vyměníme za reálnou plastovou kartu.

Získat Věrnostní kartu

Pro získání virtuální Věrnostní karty musíte být u nás registrován.

Žádné povinnosti ani poplatky

  • Stanete-li se majitelem Věrnostní karty Electro World, nemusíte se obávat žádných povinností či  závazků. Úkony spojené se správou karty, jako je registrace a vydání karty, jsou bezplatné, proto není třeba se bát žádných poplatků.

Při ztrátě karty o výhody nepřicházíte

  • Při ztrátě plastové Věrnostní karty stačí navštívit kteroukoliv z našich kamenných prodejen a zažádat o vystavení duplikátu. Náhradní karta Vám bude vystavena bezplatně na počkání.

Více informací

  • Podrobnější informace Vám rádi poskytneme ve všech kamenných prodejnách Electro World, na infolince 210 012 444 nebo na emailu info@electroworld.cz.