Slim pračky Zobrazit popis

Ať už máte doma na pračku opravdu málo místa, nebo jste se prostě jen rozhodli, že do prostoru malé koupelny raději umístíte vanu, zvolte úzkou slim pračku. Ta nezabere ani o centimetr více místa, než je nutné, a zároveň slim pračka nabízí všechny moderní funkce, na které jsme u moderních praček zvyklí.

Produkty

Slim pračky – ideální do malých prostor

Velikost našeho bydlení (i kvůli cenám nemovitostí) klesá, nabídka slim praček roste. Zatímco v západním světě není standardem mít pračku v každém bytě a třeba ve Spojených státech se velké popularitě stále těší veřejné prádelny, u nás se většinou pračku snažíme napasovat i do malého bytu.

A s některým z úzkých modelů praček se vám to určitě povede. Šířka, respektive hloubka úzkých slim praček začíná na méně než 40 centimetrech. U pračky s hloubkou do 40 cm ale musíte logicky počítat s menší kapacitou bubnu. Ty nejmenší pračky mají kapacitu do 4 kg prádla, nicméně běžný standard je u úzké slim pračky 6 kg. Což je vzhledem k rozměrům dobrý kompromis.

Jak vybrat slim pračku? Kompromisy dělat nemusíte

Kompromis ale nemusíte dělat při výběru energetické třídy – slim pračky kategorie A+++ tvoří velkou část nabídky.

Při přemýšlení o tom, kam a jak pračku umístíte, myslete na to, že většina slim praček má přední plnění. Ostatně, pračky s horním plněním jsou samy o sobě menší a kompaktnější.

Byť jsou úzké slim pračky menší, najdete mezi nimi i chytré pračky. Tedy modely vybavené technologiemi, jako jsou Wi-Fi, NFC nebo Bluetooth. Díky nim můžete pračku propojit s chytrým mobilem a spustit prací cyklus i na dálku. Některé z nich si umí i samy nadávkovat množství pracího přípravku a vody tak, aby šetřily vaši peněženku i přírodu.