Chytré pračky Zobrazit popis

Už se vám někdy stalo, že jste při odchodu z domu zapomněli zapnout pračku a pak jste na sebe byli zbytečně naštvaní? Chytrou pračku zapnete odkudkoliv, z práce, z parku i z postele. Zároveň vám většina modelů chytrý praček nabídne chytré tipy, které vám praní usnadní. Například vám poradí, jaké programy jsou pro dané prádlo nejvhodnější. A když se vaše pračka dostane do úzkých, stačí přes aplikaci přivolat servis a brzy zase šlape jako hodinky.

Produkty

Jak funguje chytrá pračka

Je to snadné, při pořízení chytré pračky si stáhnete mobilní aplikaci dané značky, a propojíte tak pračku se svým chytrým mobilem. V aplikaci poté najdete nejrůznější vychytávky: Od hlasového asistenta, který vám pomůže s výběrem správného cyklu praní, přes statistiky praní a tipy na efektivnější využití až po zapnutí pračky na dálku.

Do chytré pračky mnohdy není potřeba ani přidávat prací gel a aviváž při každém praní. Jednoduše naplníte jednou za čas zásobníky a pračka si sama vezme tolik prostředku, kolik potřebuje.

Na co se při výběru chytré pračky zaměřit

Samozřejmě ne každá chytrá pračka zvládá všechny funkce, a tak si před její koupí ujasněte, jaké funkce byste chtěli využívat.

Stejně jako u běžné pračky, i u chytré pračky se budete rozhodovat i na základě toho, kolik prádla pravidelně perete. Pokud žijete sami, jistě vám postačí pračka s kapacitou bubnu 6 kg. Pro větší rodinu se naopak vyplatí kapacita bubnu 13 kg, do kterého se vám vejde jednou tolik prádla.