LG FLR5A82WH


Parní pračka plněná zepředu, Energetická třída A, Kapacita 8 kg prádla, 1200 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 42 kWh na 100 cyklů, 12 pracích progamů, Odložený start, Dětská pojistka, Maximální hloubka: 53.5 cm. Více info


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Předem plněná, úzká parní pračka LG FLR5A82WH v bílém provedení má kapacitu pro praní 8 kg prádla. Maximální odstřeďování dosahuje 1 200 otáček za minutu. Nabízí 12 pracích programů včetně parního programu a 11 přídavných možností. Pračka je vybavena motorem Inverter Direct Drive™ s 10letou zárukou, systémem AI DD, parním praním Steam™, rychlým programem Cotton Turbo, českým ovládacím panelem, odloženým startem a dětskou pojistkou.

Praktický pomocník

Úzká parní pračka LG FLR5A82WH je užitečný spotřebič ideální pro velké rodiny s kapacitou bubnu pro praní 8 kg prádla. Pračka s předním plněním, prémiovým bubnem a velkými dvířky z tvrzeného skla dosahuje maximálního odstřeďování 1 200 otáček za minutu a lze ji ovládat pomocí ovládacího panelu s LED displejem v českém jazyce.

Programy a funkce

  • Programy: AI Wash, Bavlna, Eco 40-60, Smíšené prádlo, Syntetika, Jemné prádlo, Bavlna turbo, Sportovní oblečení, Rychlý 14, Přikrývky, Máchání s odstředěním, Parní programy: Pro alergiky
  • Přídavné možnosti: Předpírka, Odložený start (3-19 hodin), Dětská pojistka, Pouze odstředění, Zvuková signalizace On/Off, Čištění bubnu, Smart Diagnosis™, Možnosti praní: Intenzivní, Výchozí, Možnosti máchání: Výchozí, Máchání+

Invertorový motor Direct Drive™

Tato parní pračka má výkonný a spolehlivý motor s technologií LG Direct Drive. Motor pračky má přímý pohon a je připevněn přímo ke středu bubnu. Motor Direct Drive má také delší životnost než běžné motory, což je velkým přínosem pro celkový provoz pračky. Díky této pokročilé technologii je možné maximálně využít všechny funkce tohoto motoru. Mezi jeho hlavní výhody patří skvělá ovladatelnost, která umožňuje vytvořit šest různých pohybů bubnu a zefektivnit tak celý proces praní.

Účinné, šetrné a neuvěřitelně rychlé praní

Technologie AI DD™ nabízí až o 18 % lepší ochranu vašich tkanin. Na základě 20 000 různých pracích cyklů vybere technologie Intello DD™ nejvhodnější kombinaci pohybů pro šetrné a zároveň dokonalé vyprání vašeho prádla. Technologie zjistí hmotnost, a navíc i měkkost tkaniny a poté sama zvolí ideální nastavení praní.

Péče o alergiky

Technologie LG Steam™ pečuje o citlivou pokožku alergiků a malých dětí i o nižší pomačkání prádla. Eliminuje až 99,9 % alergenů, které mohou citlivým lidem způsobovat dýchací potíže.

Přidejte zapomenuté prádlo

Pokud zapomenete přidat nějaké prádlo, můžete ho pohodlně přidat během pracího cyklu. Stisknutím tlačítka Přidat položku přidáte do pračky zapomenuté ponožky nebo spodní prádlo. U programů Bavlna, Smíšené prádlo, Syntetika lze pračku okamžitě otevřít do 3 sekund i během praní. Funkce Automatický restart obnoví probíhající program po výpadku proudu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 8 Kg
Maximální otáčky odstřeďování 1200 ot./min.
Počet programů 12
Třída energetické účinnosti A
Maximální hloubka 53.5 cm

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí LG FLR5A82WH

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi