LG FA2S8V3GY3W


Parní pračka plněná zepředu, Energetická třída A, Kapacita 8,5 kg prádla, 1200 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 48 kWh na 100 cyklů, 14 pracích progamů, Smart ovládání mobilem, Odložený start, Dětská pojistka, Maximální hloubka: 55.5 cm. Více info


Cena 9 989 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 100 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,8 / 5

85% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peníze
Výborná

4 dva nákupy

Zobrazit 4 recenze

Popis produktu

Inteligentní úzká parní pračka LG FA2S8V3GY3W s kapacitou pro praní 8,5 kg prádla má maximální otáčky odstřeďování 1 200 ot./min. při hlučnosti 71 dB. Pračka nabízí 12 pracích programů a přídavné praktické funkce jako předpírka, odložený start a dětská pojistka. Disponuje technologií AI DD, bezuhlíkovým motorem Inverter Direct Drive, parní funkcí a možností přidání prádla během praní. Díky technologii LG ThinQ™ můžete svou pračku ovládat přes Wi-Fi z vašeho chytrého telefonu na dálku.

Chytrá pračka

Bílá parní chytrá pračka LG FA2S8V3GY3W je vybavena motorem Direct Motor Drive s 10letou zárukou na motor, který je připojen přímo k bubnu pračky. Předem plněná parní chytrá pračka s prémiovým bubnem a velkými dvířky z tvrzeného skla dosahuje maximálních otáček odstřeďování 1 200 za minutu. Je ideální volbou pro velké rodiny s kapacitou bubnu pro praní 8,5 kg prádla.

  • Bavlna, Eco 40-60, Smíšené prádlo, Syntetika, Pro alergiky, Dětská parní péče, Choulostivé prádlo, Ruční praní/vlna, Sportovní oblečení, Rychlý 14, Čištění bubnu, Program náplně (výchozí nastavení Odstřeďování)

Motor Direct DriveTM - záruka 10 let

Tato parní pračka má výkonný a spolehlivý motor s technologií LG Direct Drive. Motor pračky má přímý pohon a je připevněn přímo ke středu bubnu. Motor Direct Drive má také delší životnost než běžné motory, což je velkou výhodou pro celkový provoz pračky. Díky této pokročilé technologii je možné maximálně využít všechny funkce tohoto motoru. Mezi jeho hlavní výhody patří skvělá ovladatelnost, která umožňuje vytvořit šest různých pohybů bubnu a zefektivnit tak celý proces praní.

Účinné, šetrné a neuvěřitelně rychlé praní

Technologie AI DD™ nabízí až o 18 % lepší ochranu vašich tkanin. Na základě 20 000 různých pracích cyklů vybere technologie Intello DD™ nejvhodnější kombinaci pohybů pro šetrné a zároveň dokonalé vyprání vašeho prádla. Technologie zjistí hmotnost, a navíc i měkkost tkaniny a poté sama zvolí ideální nastavení praní.

Technologie AI DD

Technologie AI DD rozpozná kromě měkkosti tkanin také jejich hmotnost a sama pro ně zvolí optimální nastavení pracích pohybů.

Péče o alergiky

Technologie LG Steam+™ pečuje o citlivou pokožku alergiků a malých dětí a také o nižší pomačkání prádla. Eliminuje až 99,9 % alergenů, které mohou citlivým lidem způsobit dýchací potíže.

SmartThinQ™

Chytrou pračku můžete také snadno ovládat na dálku kdykoli a odkudkoli, díky technologii SmartThinQ™ lze stahovat nové prací cykly. Prostřednictvím Wi-Fi připojení je interakce s pračkou zcela snadná a poskytuje vám přístup k nejnovějším inovacím. Kromě toho pračka Smart Steam podporuje také ovládání prostřednictvím hlasového asistenta Amazon Alexa a Google Assistant (v angličtině).

Přidání zapomenutého prádla

Zapomenete-li přidat nějaké prádlo, můžete jej pohodlně přidat během pracího cyklu. Stisknutím tlačítka Přidat položku přidáte do pračky zapomenuté ponožky nebo spodní prádlo. V případě bavlny, smíšeného prádla a syntetiky lze pračku otevřít okamžitě během 3 sekund, a to i během praní. Funkce automatického restartu obnoví probíhající program po výpadku proudu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 8.5 Kg
Maximální otáčky odstřeďování 1200 ot./min.
Počet programů 14
Maximální hloubka 55.5 cm
Třída energetické účinnosti A

Návody a manuály

Hodnocení

4,8 / 5

4 recenze LG FA2S8V3GY3W

85% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Ilona

5. 5. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze VynikajicíZdeněk

10. 2. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


  • Velmi tichá při praní i ždímání
  • Pojme velký objem prádla
  • Optimální rychlost praní
  • Maximální množství vypraného prádla je moc těžké,
  • Instalované zvonění není moc libozvučné
  • Neukazuje vybrané hodnoty teploty a otáček během praní na displeji

Marek

9. 12. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


  • je to lepší pračka než tu co jsme měli, v ceně je i wifi připojení. což ocenuji. Není nijak hlučná.

Josef

24. 10. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Má wi-fi, takže mohu kdekoliv kontrolovat jestli už pračka doprala nebo jestli ještě pere má počítadlo cyklu takže vím kolikrát pračka prala a mohu podle toho jí vyčistit.
  • Nic