LG FLR7A82WG


Parní pračka plněná zepředu, Energetická třída A, Kapacita 8 kg prádla, 1200 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 42 kWh na 100 cyklů, 14 pracích progamů, Smart ovládání mobilem, Odložený start, Dětská pojistka, Maximální hloubka: 53.5 cm. Více info

Barva


Cena 14 989 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 150 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,7 / 5

93.3% Kvalita
Výborná

93.3% Hodnota za peníze
Výborná

3 dva nákupy

Zobrazit 3 recenze

Popis produktu

Pračka LG FLR7A82WG s předním plněním v bílém provedení s černými dveřmi z tvrzeného skla má kapacitu na 8 kg prádla. Nabízí 14 pracích programů a praktické funkce včetně parního programu. Je vybavena motorem Inverter Direct Drive™ s 10letou zárukou, technologií AI DD™ a funkcí TurboWash™ 360°. Potěší Wi-Fi připojením a dálkovým ovládáním pomocí aplikace LG ThinQ. Max. hladina hluku 71 dB.

Chytrá slim parní pračka LG FLR7A82WG

Chytrá slim parní pračka v bílém provedení s černými skleněnými dvířky je vybavena motorem Direct Motor Drive s 10letou zárukou na motor . Díky vylepšené technologii Steam™ eliminujete alergeny v prádle a minimalizujete pomačkání s vysokou účinností praní. Pračka dosahuje maximálních otáček odstřeďování 1 200 ot./min. Díky Slim designu a hloubce pouhých 47,5 cm se skvěle hodí i do menších bytů a domácností. I přes své zmenšené rozměry dokáže snadno vyprat až 8 kg prádla.

 • Programy: Al praní, Bavlna, Eco 40-60, TurboWash 39, Smíšené prádlo, Syntetika, Alergie, Jemné prádlo, Ruční praní/vlna, Sportovní oblečení, Rychlý 14, Deky, Čištění bubnu, Načíst program (defaultně nastaveno Máchání s odstředěním)

 • Parní program: pro alergiky

 • Další programy ke stažení přes Wi-Fi (chytrý telefon s OS Android, aplikace LG ThinQ).

Inverter Direct Drive™ - záruka 10 let

Parní pračka má výkonný a spolehlivý motor Inverter Direct Drive™. Motor pračky má přímý pohon a je připevněn přímo ke středu bubnu. Motor Direct Drive má také delší životnost než běžné motory, což je velkým přínosem pro celkový provoz pračky. Díky této pokročilé technologii je možné maximálně využít všechny funkce tohoto motoru. Mezi jeho hlavní výhody patří skvělá ovladatelnost, která umožňuje vytvořit šest různých pohybů bubnu a zefektivnit tak celý proces praní.

Účinné, šetrné a neuvěřitelně rychlé praní

Technologie AI DD™ nabízí až o 18 % lepší ochranu vašich tkanin. Na základě 20 000 různých pracích cyklů vybere technologie Intello DD™ nejvhodnější kombinaci pohybů pro šetrné a přitom dokonalé vyprání vašeho prádla. Technologie zjistí hmotnost a navíc měkkost tkaniny a poté sama zvolí ideální nastavení praní.

Péče o alergiky

Technologie LG Steam™ pečuje o citlivou pokožku alergiků a malých dětí a také o nižší pomačkání prádla. Eliminuje až 99,9 % alergenů, které mohou citlivým lidem způsobovat dýchací potíže.

Rychlejší praní a více času pro vás

Díky technologii TurboWash™ 360˚ vyperete své oblečení dokonale za pouhých 39 minut. Využívá 3D trysky, které sprchují prádlo ve 4 směrech. Ty jsou v bubnu umístěny tak, aby proud vody pokryl každý kus oblečení. BLDC motor s invertorovým čerpadlem umožňuje měnit rychlost čerpadla a následně měnit intenzitu vodní sprchy podle rychlosti otáčení bubnu. Tím se urychluje kontakt mezi prádlem a pracím prostředkem rozpuštěným ve vodě. Tím se šetří čas a spotřeba energie a technologie je mnohem šetrnější k prádlu.

LG ThinQ™

Chytrou pračku můžete také snadno ovládat na dálku kdykoli a odkudkoli díky aplikaci LG ThinQ™, která umožňuje stahovat nové prací cykly. Prostřednictvím připojení Wi-Fi je interakce s pračkou zcela jednoduchá a umožňuje vám přístup k nejnovějším inovacím.

Další funkce

Pračka Slim získala do své výbavy také praktické funkce, které oceníte při každodenním používání:

 • Přidání prádla - možnost přidat prádlo během praní
 • Automatický restart - opětovné spuštění programu po výpadku proudu
 • Nulová spotřeba v režimu StandBy
 • Ovládací panel v češtině
 • Prémiový buben
 • Nerezové lopatky bubnu
 • Odložený start
 • Dětská pojistka

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 8 Kg
Maximální otáčky odstřeďování 1200 ot./min.
Počet programů 14
Maximální hloubka 53.5 cm
Třída energetické účinnosti A

Návody a manuály

Hodnocení

4,7 / 5

3 recenze LG FLR7A82WG

93.3% Kvalita
Výborná

93.3% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Ondřej

10. 5. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Tichá,dostatečné množství programů včetně možnosti si nahrát nové přes aplikaci
 • relativně malá velikost na poměr možnosti množství až 8kg prádla

Opravdu velmi důležité je vyvážení produktu.


Lukáš

13. 4. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • všechno
 • nic

super pračka


Jiří

22. 10. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná