Pračky s předním plněním Zobrazit popis

Ulehčete si práci díky vyspělým funkcím moderních automatických praček s předním plněním. Pokud milujete chytré technologie, můžete si pořídit chytrou pračku a ovládat jí pomocí mobilní aplikace. U nás si vyberete, i když dáváte přednost klasice a telefon chcete používat jen na volání.

Produkty

Jak vybrat pračku s předním plněním

Pračky s předním plněním jsou mezi pračkami královskou kategorií. Vybírat můžete ze stovek modelů. Od základních automatických praček s cenou do 8000 Kč až k chytrým pračkám, které mají celou řadu praktických funkcí a mnohdy i designový vzhled.

Zvláště velké rodiny ocení kapacitu klasických, širokých praček s předním plněním, ve kterých vyperete prádlo pro všechny členy domácnosti v jedné várce. Ty nejobjemnější pračky mají kapacitu bubnu až 11 kg. Na opačném pólu pak stojí úzké slim pračky s minimální hloubkou, ale často i výrazně menší kapacitou bubnu od 4 do 6 kg prádla.

Pro levné praní řešte energetickou třídu a odstřeďování

Při výběru pračky zohledněte také energetickou třídu. Drtivá většina praček s předním plněním spadá do kategorie A+++, k mání jsou i modely A++ nebo A+. I ty patří do nejvyšší energetické třídy. Nicméně při velmi častém praní může rozdíl mezi A+++ a A++ činit několik set korun ročně.

Pokud je pro vás úspornost praní zásadním parametrem, zajímejte se také o třídu účinnosti odstřeďování. Zvlášť v případě, kdy plánujete i pořízení sušičky. Pračky s účinností odstřeďování třídy A prádlo vyždímají tak, že následné sušení v sušičce bude velmi rychlé a tedy úsporné.