LG F27V3HY6W


Pračka plněná zepředu, Energetická třída D, Kapacita 7 kg prádla, 1200 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 69 kWh na 100 cyklů, 14 pracích progamů, Odložený start, Dětská pojistka, Maximální hloubka: 52 cm. Více info


Cena 8 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 90 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,9 / 5

86.7% Kvalita
Výborná

86.7% Hodnota za peníze
Výborná

8 nákup

Zobrazit 8 recenzí

Popis produktu

Předem plněná parní slim pračka LG F27V3HY6W v bílé barvě s černým rámem má kapacitu bubnu pro praní 7 kg prádla. Maximální otáčky odstřeďování jsou 1 200 ot./min. Nabízí 14 pracích programů, včetně volitelných parních a 9 přídavných možností. Vybavena je technologiemi Smart Diagnosis™, AI DD, Inverter Direct Drive™ motorem, Add Item, Auto Restart či parní funkcí Steam. Ovládat ji lze pomocí otočného voliče a dotykového LED displeje. Maximální dosahovaná hlučnost při odstřeďování 71 dB.

Inteligentní slim pračka

Parní pračka LG F27V3HY6W v bílém provedení je vybavena motorem Direct Motor Drive s 10letou zárukou na motor, který je připojen přímo na buben pračky. Je to užitečný spotřebič a díky vylepšené technologii parního praní Steam ve své prádle eliminujete množství alergenů a minimalizujete pomačkání prádla při vysoké účinnosti praní. Parní pračka předem plněná s prémiovým bubnem a velkými dvířky z tvrzeného skla dosahuje maximálních otáček odstřeďování 1 200 ot./min. Je ideální volbou pro velké rodiny s kapacitou bubnu pro praní 7 kg prádla.

Programy a funkce

  • Programy: Bavlna, ECO 40-60, Smíšené prádlo, Syntetika, Tiché praní, Jemná péče, Ruční praní/Vlna, Sportovní oblečení, Rychlý 14, Přikrývky, Čištění bubnu, Máchání s odstředěním.
  • Parní programy: Pro alergiky, Dětská parní péče.
  • Přídavné možnosti: Předpírka, Odložený start (3-19 hodin), Dětská pojistka, Jen odstředění, Zvuková signalizace on/off, Smart Diagnosis, Možnosti praní: Intenzivní, Normální, Možnosti máchání: Normálně, Máchání+.

Direct DriveTM motor - 10 let záruka

Parní pračka má výkonný a spolehlivý motor s technologií LG Direct Drive. Motor pračky má přímý pohon a je připevněn přímo na střed bubnu. Motor Direct Drive má také delší životnost než běžné motory, což je velkou výhodou pro celkový chod pračky. Díky této moderní technologii je možné maximálně využít všechny vlastnosti tohoto motoru. Mezi jeho hlavní výhody patří skvělá ovladatelnost, která umožňuje vytvoření šesti různých pohybů bubnu a zefektivnění celého procesu praní.

Efektivní, šetrné a neuvěřitelně rychlé praní

Technologie AI DD™ nabízí až o 18 % lepší ochranu vašich tkanin. Na základě 20 000 různých pracích cyklů vybere Intelli DD™ tu nejvhodnější kombinaci pohybů, které šetrně a zároveň dokonale vyperou vaše prádlo. Technologie detekuje hmotnost, navíc i měkkost tkaniny a sama si pak zvolí ideální nastavení praní.

Co je to AI DD

Technologie AI DD detekuje kromě hmotnosti současně i jemnost látek a zvolí pro ně optimální nastavení pracích pohybů.

Péče pro alergiky a menší míra pomačkání

Technologie LG Steam®™ se postará o citlivou pokožku alergiků a malých dětí i o menší pomačkání prádla. Eliminuje až 99,9 % alergenů, prachu a roztočů, které mohou způsobit problémy s dýcháním.

Spolehlivá, odolná a hygienická

Slim pračka má odolná a elegantně působící dvířka, vyrobená z tvrzeného skla. Buben pračky je vybaven hygienickými nerezovými lopatkami, které eliminují bakterie o 99 %. Přehledný dotykový displej je velmi dobře čitelný a navíc je v českém jazyce. Doplňuje ho elegantní kovový otočný volič programů.

Další vlastnosti

Slim pračka do své výbavy také obdržela praktické funkce, které jistě oceníte při každodenním používání:

  • Přidat prádlo - možnost přidání prádla během praní
  • Smart Diagnosis™ - inteligentní diagnostika
  • Auto Restart - restart programu po výpadku proudu
  • Nulová spotřeba ve StandBy režimu

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 7 Kg
Maximální otáčky odstřeďování 1200 ot./min.
Počet programů 14
Maximální hloubka 52 cm
Třída energetické účinnosti D

Návody a manuály

Hodnocení

4,9 / 5

8 recenzí LG F27V3HY6W

86.7% Kvalita
Výborná

86.7% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Radek

29. 11. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


  • je trošku hlučnějsí než předešlý model

Vladimír

19. 7. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze VynikajicíRudolf

29. 6. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


Zatím nelze hodnotit. Pračka byla v provozu 5x. <br /> Zatím se spíš učíme. Zatím spokojenost. Jen osvětlení celého displeje chybí.


Jarmila

20. 3. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


  • variabilita nápně prádla, vzhled, funkčnost, jednoduché ovládání, dobrá cena