Chcete nové rodinné auto MG od Electro Worldu? Zkuste jejich vánoční soutěž!

Chcete nové rodinné auto MG od Electro Worldu? Zkuste jejich vánoční soutěž!

Česká republika, Praha – 1. prosince 2022 – Největší vánoční dárek nemusíte najít pod stromečkem. Proč? Protože jej můžete vyhrát. Společnost Electro World připravila pro své zákazníky velkou vánoční soutěž o automobil MG ZS 1.5 a spoustu dalších cen. Podmínky účasti ve slosování jsou jednoduché a zúčastnit se mohou všechny osoby dospělého věku. V předvánočním období stačí v Electro Worldu nakoupit minimálně za 500 Kč a použít k tomu svou Věrnostní kartu. A navíc, do slosování se zahrnuje každý takový nákup, takže svou šanci můžete výrazně vylepšit.

Ani zákazníci, kteří ještě Věrnostní kartu nemají, nemusí přijít zkrátka. Její získání je na stránce https://www.electroworld.cz/vernostni-karta naprosto jednoduché. Karta má navíc řadu dalších zajímavých výhod, jako je například možnost okamžité výměny zboží do 1000 Kč. Na tuto kartu zákazníci získávají slevu na další nákupy, která dosahuje častokrát 10 % z provedeného nákupu.

Pokud hledáte vánoční dárky, tak neváhejte s touto příležitostí. Nákupem v prodejně Electro World s Věrnostní kartou v období od 1. do 24. prosince 2022, v aplikaci nebo na e-shopu www.electroworld.cz se všichni zákazníci s minimálním útratou v hodnotě 500 Kč a výše automaticky zařadí do slosování.

Hlavní cenu představuje nové rodinné SUV značky MG, model ZS 1.5 v hodnotě 458 940 Kč. Dále je ve hře konzole PlayStation 5, tyčový vysavač Rowenta, multifunkční varný robot ETA, kapesní fototiskárna Fujifilm a spousta dárkových poukazů na další nákupy.

Losování proběhne 3. února 2023 a výherci budou zveřejněny od 6. února 2023, takže mnozí zákazníci dostanou hlavní dárek právě tento den. 

Více informací naleznete na stránce https://www.electroworld.cz/vanocni-soutez.

O společnosti Electro World

Společnost Electro World je jedním z největších multikanálových řetězců specializujících se na prodej spotřební elektroniky, výpočetní a telekomunikační techniky, domácích elektrospotřebičů a veškerého příslušenství, včetně poskytování souvisejících služeb. V letech 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021 a 2022 byla oceněna prestižním titulem Superbrands, který je uznáním vynikajícího postavení značky na lokálním trhu.

Kontakt pro média:

Stanislav Přibyl, Chillicom
Senior Account Manager
Tel.: +420 736 684 268
E-mail: stanislav.pribyl@chillicom.cz

Tisková zpráva ke stažení ve formátu PDF