Již osmé Slevové šílenství v Electro Worldu

Již osmé Slevové šílenství v Electro Worldu

Česká republika, Praha – 10. dubna 2024 – Společnost Electro World od čtvrtka 11. do pondělí 15. dubna 2024 připravila pro své zákazníky akci s názvem Slevové šílenství, v jejímž rámci přináší cenově zajímavé nabídky. Tato akce se koná už po osmé v řadě a zákazníci ji mohou opět využít i k víkendovému nákupu. 

Ušetřete jako tisíce zákazníků před vámi 


Akce Slevové šílenství probíhá pravidelně na jaře a na podzim. V říjnovém termínu loňského roku ji využilo přes 14 tisíc zákazníků, kteří nakoupili zboží v celkové hodnotě téměř 166 milionů korun. To bylo dokonce o 30 milionů více než v předchozím dubnu.

Online i v prodejnách a obchodních centrech


Parametry zvýhodněné akce se již osvědčily, a tak široká paleta zlevněných produktů čeká na zákazníky jak na e-shopu www.electroworld.cz, tak i v jakékoli ze 39 kamenných prodejen Electro Worldu po celé České republice. 

Jednoznačnou výhodou nákupu v prodejně je, že si zákazníci mohou vybrané zboží rovnou odnést. Pokud budou potřebovat poradit s výběrem produktů, narazí zde na ochotný a vyškolený personál, který doporučí případné vhodné příslušenství. Zákazníci si bez obav mohou v akci pořídit i velké spotřebiče, jako jsou chladničky, pračky, sušičky nebo TV, jelikož na místě lze domluvit odpovídající dopravu, instalaci i odvoz starého spotřebiče. Výhodou fyzické přítomnosti v prodejně je i možnost čerpat finanční služby, a zajistit si tak výhodné splátky.

Obdobné služby získají zákazníci i v případě online nákupu. Zboží si objednají v pohodlí domova přes e-shop nebo kdekoli přes aplikaci v mobilním telefonu. Pro odbornou radu pak stačí zavolat na telefonickou linku 210 012 800, kde se lze domluvit na výběru ideálního výrobku, způsobu a termínu doručení, včetně možnosti instalace.

Vysoké slevy i na populární značky


Prodejní akce Slevové šílenství je platná od půlnoci do půlnoci v daný termín a Electro World pro své zákazníky vyjednal slevy dosahující opět až 30 %. 
Uveďme si příklady nejzajímavějších nabídek:
•    20 % sleva na notebooky ASUS,
•    20 % sleva na vybrané Samsung mobilní telefony, hodinky, tablety a televizory
•    30 % sleva na všechny produkty ECG, 
•    20 % sleva na vybrané pračky, sušičky a pračko-sušičky Candy, Electrolux, Whirlpool a další,
•    20 % sleva na malé kuchyňské spotřebiče a příslušenství Tefal, Kenwood ETA a další,
•    20 % sleva na všechny televize a soundbary Hisence a vybrané TV Philips a QNED TV LG,
•    20 % sleva na vybrané mobily Xiaomi, Tecno, Infinix, a mobily a tablety TCL.


Seznam všech slev s přehledem slevových kódů k uplatnění naleznou zákazníci na stránce www.electroworld.cz/slevove-silenstvi. Zde si stačí vybrat požadovanou slevu, před zaplacením zadat kód v e-shopu nebo ho uplatnit na pokladně v prodejně. 

 

O společnosti Electro World

Společnost Electro World je jedním z největších multikanálových řetězců specializujících se na prodej spotřební elektroniky, výpočetní a telekomunikační techniky, domácích elektrospotřebičů a veškerého příslušenství, včetně poskytování souvisejících služeb. V letech 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021, 2022 a 2023 byla oceněna prestižním titulem Superbrands, který je uznáním vynikajícího postavení značky na lokálním trhu.

Kontakt pro média:

Stanislav Přibyl, Chillicom
Senior Account Manager
Tel.: +420 736 684 268
E-mail: stanislav.pribyl@chillicom.cz

Tisková zpráva ke stažení ve formátu PDF