Vánoce s on-line nákupy, novými službami a bez starostí

Vánoce s on-line nákupy, novými službami a bez starostí

Česká republika, Praha – 3. prosince 2020 – Dnes mají zákazníci možnost opět vstoupit do kamenných prodejen Electro World. I když s určitými limity a hygienickými opatřeními. Komu tato situace nepřijde komfortní, může si vánoční dárky stále pořídit online. Internetový obchod www.electroworld.cz funguje naplno a operativně byly vytvořeny i nové služby, díky kterým odpadá řada starostí, minimalizuje se kontakt s ostatními zákazníky, a tedy i riziko nákazy.

Více než 5 000 výdejních míst po celé ČR!

Zákazníci si pro osobní odběr zakoupeného zboží mohou vybrat z více než 5 tisíc výdejních míst, mezi které kromě 19 kamenných prodejen Electro Worldu patří také Geis Pointy, jednotlivé pobočky České pošty a nově od listopadu také Balíkovna, kterou provozuje Česká pošta ve spolupráci s loterijní firmou Sazka.

Teď v předvánoční sezóně otevírá pošta 1 500 nových odběrných míst Balíkovny, což znamená nárůst přibližně na čtyřnásobek původního stavu. Díky tomu si pro odběr nakoupeného elektro zboží snadno vyberete prodejnu, která vám ve vašem okolí nejvíce vyhovuje. Kromě poboček České pošty najdete Balíkovnu nejčastěji v prodejnách tabáku. Zatímco 1 100 nových výdejen Balíkovny bylo otevřeno už začátkem listopadu, zbývajících 400 otevře do konce měsíce.

Rezervace zboží po dobu 24 hodin

Další nadstandardní službou, kterou Electro World poskytuje svým zákazníkům, je rezervace konkrétního zboží po dobu 24 hodin. Nemusíte se tak bát, že by se na vás na našich prodejnách nedostalo. Stačí, když si u nás svoje vánoční dárky zarezervujete a my vám je na dobu 24 hodin podržíme. Jakmile vám potvrdíme, že je pro vás zboží přichystané, budete mít jistotu, že vám ho minimálně v průběhu následujícího dne nikdo „nevyfoukne“.

Nevhodné dárky vrátíte až do konce ledna

Veškeré zboží, které si u nás zakoupíte od 22. října, tedy dne, kdy byly uzavřeny naše prodejny, můžete vrátit až do konce ledna 2021 (tedy až do 31.1.2021). Vrátit můžete jak produkty zakoupené na webu, tak ty, které si vyberete přímo u nás na prodejně poté, co vládní opatření umožní jejich opětovné otevření. Musí se ovšem jednat o nepoškozené a nepoužívané zboží s kompletním obalem a příslušenstvím.

Celá kampaň je v souladu s všeobecným heslem Electro Worldu „Bez starostí“, díky čemuž si tedy bez starostí můžete užít i letošní Vánoce, bez ohledu na to, zda prodlouží nouzový stav, či nikoli. Dárky z Electro Worldu tak můžete udělat radost všem členům své rodiny i přátelům, aniž by přitom hrozilo zklamání, že nevyberete správně. Veškeré služby zmíněné v této zprávě jsou k dispozici již nyní.

Fotografie prodejny jsou zde:

https://www.flickr.com/photos/69923807@N07/albums/72157717146516667

O společnosti Electro World

Společnost Electro World je jedním z největších multikanálových řetězců specializujících se  na prodej spotřební elektroniky, výpočetní a telekomunikační techniky, domácích elektrospotřebičů a veškerého příslušenství, včetně poskytování souvisejících služeb. V letech 2016, 2017, 2018, 2019 a 2020 byla oceněna prestižním titulem Superbrands, který je uznáním vynikajícího postavení značky na lokálním trhu.

Kontakt pro média:

Stanislav Přibyl, Chillicom
Senior Account Manager
Tel.: +420 736 684 268
E-mail: stanislav.pribyl@chillicom.cz

Tisková zpráve ke stažení ve formátu PDF