Personální změny ve vedení společnosti NAY a Electro World

Personální změny ve vedení společnosti NAY a Electro World

Česká republika, Praha – 15. ledna 2024 – Společnost NAY a.s., největší specializovaný maloobchodní prodejce elektroniky na Slovensku a vlastník multikanálového řetězce Electro World specializujícího se na prodej spotřební elektroniky v České republice, oznamuje personální změny na klíčových pozicích skupiny, včetně té nejvyšší. 

Novým generálním ředitelem skupiny se stává Roman Kocourek


Po vzájemné dohodě a s platností ke konci roku 2023 ukončil své 11leté působení na pozici CEO Martin Ohradzanský a s účinností od 1. ledna 2024 byl do čela společnosti jmenován Roman Kocourek, který má za sebou již 15 let působení ve skupině NAY. 

Během své kariéry ve skupině NAY působil na několika funkcích ve vedení firmy. Zastával roli finančního ředitele v obou klíčových divizích skupiny, tedy NAY i Electro World. Na pozici generálního ředitele nyní povýšil Roman Kocourek ze své poslední funkce ředitele společnosti Electro World. V průběhu akvizice Electro Worldu zastupoval mateřskou společnost NAY a od roku 2014 je jednatelem společnosti Electro World.

Novým obchodním ředitelem NAY i Electro World je Michal Navrátil


Souběžně s tímto krokem byl s platností od 1. ledna 2024 jmenován novým obchodním ředitelem celé skupiny NAY Michal Navrátil.

Michal Navrátil má za sebou více než dvacetiletou kariéru ve společnosti Electro World, přičemž posledních 5 let vykonával funkci obchodního ředitele. Od roku 2019 je zároveň jednatelem Electro Worldu. 

O společnosti Electro World

Společnost Electro World je jedním z největších multikanálových řetězců specializujících se na prodej spotřební elektroniky, výpočetní a telekomunikační techniky, domácích elektrospotřebičů a veškerého příslušenství, včetně poskytování souvisejících služeb. V letech 2016 až 2024 byla oceněna prestižním titulem Superbrands, který je uznáním vynikajícího postavení značky na lokálním trhu.

Kontakt pro média:

Stanislav Přibyl, Chillicom
Senior Account Manager
Tel.: +420 736 684 268
E-mail: stanislav.pribyl@chillicom.cz

Tisková zpráva ke stažení ve formátu PDF