Electro World letos získal již osmé ocenění Czech Superbrands

Electro World letos získal již osmé ocenění Czech Superbrands

Česká republika, Praha – 11. ledna 2023 – Společnost Electro World, která provozuje síť 39 elektro prodejen po celé České republice, se může pyšnit oceněním nejen pro významné retailové firmy, konkrétně CZECH CONSUMER SUPERBRANDS 2023.

Společnost Electro World získala cenu CZECH CONSUMER SUPERBRANDS 2023 již po osmé za sebou. Výběrové řízení sestávající z několika kol bylo přísně hodnoceno na základě obchodních výsledků a preferencí spotřebitelů podle výzkumu agentury INCOMIND. O titulu dále rozhodovala odborná komise Brand Council ČR složená z expertů z oblastí byznysu, komunikace, marketingu, médií a marketingového výzkumu. 

Hana Veleková, marketingová manažerka společnosti Electro World, k získání titulu uvedla, že ocenění Czech Superbrands 2023 potvrzuje správnost dlouhodobé filozofie společnosti v přístupu k zákazníkům a orientaci na služby.

Ceníme si toho, že kromě spokojených zákazníků, kteří nás v minulém roce navštívili v prodejnách nebo na e-shopu www.electroworld.cz, oceňují náš způsob podnikání i odborníci z byznysu,“ doplňuje H. Veleková.  

Mezinárodní organizace Superbrands vznikla v roce 1994 ve Velké Británii a od té doby se rozšířila do více než 90 zemí pěti kontinentů. V České republice byla tato značka obnovena v roce 2013 a od roku 2014 je udělována ve dvou kategoriích, B2C (Consumer Superbrands) a B2B (Business Superbrands).

Loga jsou k dispozici zde: https://www.dropbox.com/sh/v7x83kjub0z0odg/AACNRk7DtzyojNEhwGSMnh8ta?dl=0

O společnosti Electro World

Společnost Electro World je jedním z největších multikanálových řetězců specializujících se na prodej spotřební elektroniky, výpočetní a telekomunikační techniky, domácích elektrospotřebičů a veškerého příslušenství, včetně poskytování souvisejících služeb. V letech 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021, 2022 a 2023 byla oceněna prestižním titulem Superbrands, který je uznáním vynikajícího postavení značky na lokálním trhu.

Kontakt pro média:

Stanislav Přibyl, Chillicom
Senior Account Manager
Tel.: +420 736 684 268
E-mail: stanislav.pribyl@chillicom.cz

Tisková zpráva ke stažení ve formátu PDF