Na jaře Electro World rozdal 15 milionů korun, kolik to bude nyní? Je tu opět Slevové šílenství!

Na jaře Electro World rozdal 15 milionů korun, kolik to bude nyní? Je tu opět Slevové šílenství!

Česká republika, Praha – 15. září 2022 – Společnost Electro World od čtvrtka 15. do pondělí 19. září 2022 znovu pořádá akci s názvem Slevové šílenství, v jejímž rámci svým zákazníkům přinese skutečně zajímavé a neopakovatelné nabídky.  Od podzimu 2020 byla tato akce úspěšně realizována už čtyřikrát.

Ze Slevového šílenství se stává již tradice

V průběhu prvního Slevového šílenství rozdal Electro World za pouhé čtyři zářijové dny mezi svými zákazníky 20 tisíc slev ve výši téměř 15 milionů korun. Do konce roku bylo v rámci Slevového šílenství uplatněno dohromady 60 tisíc slevových kupónů a slevy v celkové výši 45 milionů korun. Jen v letošní jarní vlně akce byl ale rekord překonán hned několikrát, kdy bylo za čtyři dny prodáno zboží za téměř 130 milionů korun, z čehož velká část (téměř 88 milionů) byla realizována přes e shop.

Letos navíc zákazníci jistě ocení jednu novinku, a sice prodloužení již prodlouženého víkendu až do pondělí. Na jednotlivé akce tak budete mít o den více času.

V dubnu 2021 probíhala akce kvůli lockdownu pouze on-line, od září loňského roku pak mohli pracovníci Electro Worldu zákazníky obsloužit také v prodejnách. I v rámci nadcházející vlny Slevového šílenství zde bude na zákazníky čekat široký sortiment, budou si moci zboží v klidu prohlédnout, vyžádat si odbornou pomoc personálu nebo si sjednat oblíbené doplňkové služby. Na své si samozřejmě přijdou i ti zákazníci, kteří preferují nakupování on-line.

Součástí speciální nabídky, která bude platit pouze ve zmíněný prodloužený víkend, je zhruba 20 speciálních slev, a to až do výše 30 procent. Z nich vybíráme ty nejzajímavější, které se rozhodně vyplatí sledovat:

  • 25 % sleva na notebooky Asus, 10 % sleva na notebooky s Windows a tablety s Androidem
  • 20 % sleva na OLED a QLED televize Samsung (modely 2022)
  • 20 % sleva na Nanocell televize a audio produkty LG
  • 7 % sleva na Apple iPhone a Watch (kromě novinek), iPad Air, Pro a MacBook Pro
  • 20 % sleva na chladničky a mrazáky Samsung, LG, Whirlpool, Electrolux, Concept, Candy, Hoover, Haier a Indesit
  •  20 % sleva na malé kuchyňské spotřebiče, mikrovlnky, kávovary Philips, Saeco, Siemens a Krups, kapslové kávovary
  • 20 % sleva na produkty péče o tělo, zdraví a dítě (mimo Dyson a Miele)
  • 30 % sleva na e-kola Corratec
  • 30 % sleva na značku ECG

Kompletní seznam slev a veškeré slevové kódy pro jednotlivé kategorie najdete pěkně na jednom místě přímo v e-shopu Electro Worldu. Nejsou tak třeba žádné slevové kupony z časopisů ani stahování aplikací do mobilu. Prostě si vyberete, co potřebujete, a zadáte kód v košíku. Případně navštívíte některou z 39 prodejen Electro Worldu po celé republice. Přesně takto snadné to je.

Bližší informace k celé akci najdete na webu https://www.electroworld.cz/slevove-silenstvi.

O společnosti Electro World

Společnost Electro World je jedním z největších multikanálových řetězců specializujících se na prodej spotřební elektroniky, výpočetní a telekomunikační techniky, domácích elektrospotřebičů a veškerého příslušenství, včetně poskytování souvisejících služeb. V letech 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021 a 2022 byla oceněna prestižním titulem Superbrands, který je uznáním vynikajícího postavení značky na lokálním trhu.

Kontakt pro média:

Stanislav Přibyl, Chillicom
Senior Account Manager
Tel.: +420 736 684 268
E-mail: stanislav.pribyl@chillicom.cz

Tisková zpráva ke stažení ve formátu PDF