Electro World startuje povánoční výprodej se slevami až 56 %

Electro World startuje povánoční výprodej se slevami až 56 %

Česká republika, Praha – 23. prosince 2020 – Společnost Electro World tradičně, již po několik let, připravuje pro své zákazníky speciální povánoční výprodejové akce. Letos mohou nakupující získat produkty se slevou až 56 %. Akci neohrozí ani zhoršující se situace a případné nařízení vlády o uzavření prodejen, jelikož se bude vztahovat jak na kamenné prodejny, tak i na e-shop www.electroworld.cz.

„Do povánočního a lednového výprodeje budou zařazeny produkty ze všech kategorií a zákazníci budou mít široký výběr. Celkem se mohou těšit na tisíce zlevněných produktů,“ říká Tomáš Kovářík, marketingový manažer společnosti Electro World.

Nejdříve e-shop, pak prodejny

Výprodeje v Electro Worldu odstartují hned po Štědrém dnu o půlnoci, 25. prosince, a budou trvat až do 17. ledna 2021. Připravte své klávesnice a myši, protože první dva dny budou slevy dostupné pouze na e-shopu. Produkty za výprodejové ceny budou dostupné na linku: https://www.electroworld.cz/povanocnivyprodej

Od 27.12 pak budou slevy k dispozici i v kamenných prodejnách, jelikož 25.a 26. prosince jsou uzavřeny vzhledem k vánočním svátkům. Slevová akce bude rozdělena do dvou vln, kdy první bude ukončena 3. ledna a od 4. ledna se spustí druhá vlna s dalšími zlevněnými produkty. 

Souhrnné informace budou dostupné vždy v den platnosti v aktuálním letáku, který je dostupný zde: https://www.electroworld.cz/aktualni-letak.

A na co se můžete těšit už teď?

Mezi nejatraktivnější zlevněné produkty budou zajisté patřit televizory. Jako příklad lze uvést 4K TV LG s úhlopříčkou 139 cm se sníženou cenou 12 222 Kč (z původních 15 990 Kč). Pro ty, kteří si chtějí zjednodušit úklid, bude velkým lákadlem bezsáčkový vysavač Hoover za cenu 2 222 Kč, ke kterému navíc získáte zdarma jako dárek žehličku Hoover (v ceně1 590 Kč). Na své si přijdou i milovníci elektromobility. Pro ně je připravena elektro koloběžka dosahující rychlosti až 25 km/h, s dojezdem až 22 km a za lákavou cenu 5 666 Kč (z původních 7 990 Kč). Kutilové pak zajisté ocení aku-šroubovák Bosch IXO V nabíjený přes USB port, doplněný sadou bitů, a za cenu 944 Kč (z původních 1 419 Kč).

Přes 5 000 výdejních míst v ČR

V případě uzavření prodejen z důvodu vládního nařízení se zákazníci o výhodný nákup nemusí obávat. Prodejny opět přejdou do režimu výdejních míst, kde bude možné zboží bez problému vyzvednout. Kromě 19 kamenných prodejen Electro World si zákazníci pro osobní odběr malého zboží mohou vybrat z dalších více než 5 tisíc výdejních míst, mezi které patří Geis Pointy, jednotlivé pobočky České pošty a také Balíkovna. Rozměrné zboží, jako jsou např. televize nebo bílá technika, je možné vyzvednout právě na prodejnách.   

Ilustrační fotografie prodejny jsou zde:

https://www.flickr.com/photos/69923807@N07/albums/72157717146516667 

O společnosti Electro World

Společnost Electro World je jedním z největších multikanálových řetězců specializujících se na prodej spotřební elektroniky, výpočetní a telekomunikační techniky, domácích elektrospotřebičů a veškerého příslušenství, včetně poskytování souvisejících služeb. V letech 2016, 2017, 2018, 2019 a 2020 byla oceněna prestižním titulem Superbrands, který je uznáním vynikajícího postavení značky na lokálním trhu.

Kontakt pro média:

Stanislav Přibyl, Chillicom
Senior Account Manager
Tel.: +420 736 684 268
E-mail: stanislav.pribyl@chillicom.cz

Tisková zpráve ke stažení ve formátu PDF