Electro World se připravuje na opětovné otevření prodejen

Electro World se připravuje na opětovné otevření prodejen

Česká republika, Praha – 30. listopadu 2020 – Společnost Electro World má v souvislosti s vládními nařízeními reagujícími na pandemii koronaviru Covid-19 už od 22. října uzavřené své kamenné prodejny. V současné době už se ale připravuje na jejich opětovné otevření, k němuž by mělo dojít ve čtvrtek 3. prosince, a v závislosti na tom, jak se bude dále vyvíjet pandemická situace a související systém PES, představený ministerstvem zdravotnictví.


Electro World i ve 3. stupni PES obslouží všechny zákazníky

Dle aktuálního opatření je počet současně nakupujících zákazníků na prodejně omezený. Pro Electro World to však znamená, že i přes dané omezení obslouží každého.

Naše zákazníky můžeme ubezpečit, že naše prodejny jsou dost prostorné, aby se v nich cítili komfortně a bezpečně. Navíc omezený počet zákazníků systémem PES se totiž v našich prodejnách často nevyskytuje ani během sezónních měsíců,“ říká ke kapacitě prodejen Tomáš Kovářík, Marketing Manager řetězce Electro World.

V řeči čísel to znamená, že nejméně zákazníků v jednu chvíli pojme prodejna Ostrava 3, která je společně s pobočkou v Mladé Boleslavi jediná s podlahovou plochou pod 1 000 m². Konkrétně na 936 metrech čtverečných se v jednu chvíli může pohybovat 62 osob ve stupni 3 systému PES (1 os./15 m²), respektive 125 osob ve stupni 2 (2 os./15 m²).


Naopak gigantem je se svými 3 090 m² naše pobočka v Hradci Králové, na kterou se současně vejde 206 zákazníků ve stupni 3 a 412 ve stupni 2. Celková plocha prodejen Electro Worldu v České republice je 37 804 m, což znamená 2 520 zákazníků ve stupni 3 a 5041 zákazníků ve stupni 2 systému PES, kteří se mohou souběžně pohybovat po ploše našich kamenných prodejen.

Vše samozřejmě probíhá za dodržování všech hygienických nařízení a opatření. Zároveň se zákazníci mohou spolehnout na kompletní nabídku zboží a služeb, tak jak jsou zvyklí z běžného provozu.

Rychlé obsloužení zajistí i program Vánoce bez starostí

Svoji návštěvu přímo na prodejně Electro Worldu můžete zkrátit i díky našemu programu Vánoce bez starostí, v jehož rámci vám konkrétní zboží objednané přes internetový obchod www.electroworld.cz zarezervujeme na 24 hodin. Součástí programu je současně i možnost výměny nevhodných dárků v původním balení do 31. ledna 2020 a více než 5 000 výdejních míst po celé ČR (mimo naše prodejny), kde si zakoupené zboží můžete pohodlně vyzvednout.

Aktuální otevírací doby našich prodejen najdete vždy na webu /prodejny.

O společnosti Electro World

Společnost Electro World je jedním z největších multikanálových řetězců specializujících se na prodej spotřební elektroniky, výpočetní a telekomunikační techniky, domácích elektrospotřebičů a veškerého příslušenství, včetně poskytování souvisejících služeb. V letech 2016, 2017, 2018, 2019 a 2020 byla oceněna prestižním titulem Superbrands, který je uznáním vynikajícího postavení značky na lokálním trhu.

Kontakt pro média:

Stanislav Přibyl, Chillicom
Senior Account Manager
Tel.: +420 736 684 268
E-mail: stanislav.pribyl@chillicom.cz

Tisková zpráve ke stažení ve formátu PDF