Věrnostní karta

Jsme jediný elektro řetězec v ČR s vlastní věrnostní kartou. Už více než půl milionu zákazníků využívá jejích výhod – připojte se k nim! Čím víc nakoupíte, tím víc získáte.

S Věrnostní kartou Electro World ušetříte hned dvakrát. Za prvé vybrané zboží nakoupíte za speciální nižší ceny. Za druhé za každou transakci dostanete procenta zpět jako příspěvek na další nákup. Stačí vyplnit krátký formulář a můžete nakupovat výhodněji!

Proč chtít Věrnostní kartu Electro World

  • je to jediná věrnostní karta mezi českými elektro řetězci,
  • využívá ji už více než půl milionu věrných zákazníků,
  • držitelům karty jsme už vrátili přes 100 milionů Kč na další nákupy.

ZÍSKAT VĚRNOSTNÍ KARTU

Vytvoření Věrnostní karty vám zabere několik minut a hned získáte na vybrané produkty výrazné slevy. Stačí se přihlásit a zboží se vám zobrazí s cenami po slevě.

AKTUÁLNÍ VĚRNOSTNÍ CENY

Procento zpět Procento zpět na Věrnostní účet

Z každého nákupu od nás dostanete příslušná procenta zpět jako příspěvek na další nákup – a to dle úrovně vaší karty. Čím víc nakoupíte, tím víc získáte!

Úschova účtenek Elektronická archivace účtenek

Získejte přehled o svých nákupech, zárukách i reklamacích. Všechny účtenky budete mít archivované ve svém elektronickém účtu – a už je nikdy neztratíte.

Okamžitá výměna zboží do 1 000 Kč Okamžitá výměna produktu do 1 000 Kč

S Věrnostní kartou nemusíte čekat na opravu holicího strojku nebo rychlovarné konvice. Při reklamaci produktu do 1 000 Kč máte nárok na jeho okamžitou výměnu za nový.

Reklamace z pohodlí doma Reklamace z pohodlí domova

Při reklamaci velkých spotřebičů nemusíte hledat účtenku nebo jezdit na naši prodejnu. Stačí zavolat na naši infolinku a my vše vyřídíme za vás.

Věrnostní kartu nemusíte nosit stále u sebe – stačí si stáhnout naši aplikaci z obchodu App Store nebo Google Play. Aplikace vám plně nahradí fyzickou kartu a navíc v ní snadno zkontrolujete stav bodů, informaci o jejich expiraci a historii všech nákupů.

STÁHNOUT APLIKACI SMART APP