Věrnostní karta

Pro majitele Věrnostní karty máme připravený nadstandardní balíček výhod. Abyste i Vy mohli tyto výhody ihned využívat, stačí vyplnit pouze jednoduchý registrační formulář. Tak neváhejte a vstupte do světa nákupů bez starostí!

ZÍSKAT VĚRNOSTNÍ KARTU

S naší Věrnostní kartou si nyní můžete zakoupit vybrané produkty s výraznými slevami! Stačí být přihlášen, mít Věrnostní kartičku a ceny se Vám zobrazí už po slevě. Pokud Věrnostní kartu nemáte, stačí se přihlásit nebo zaregistrovat, založit si kartu a už také uvidíte u produktů speciální nižší ceny.

AKTUÁLNÍ VĚRNOSTNÍ CENY

Procento zpět Procento zpět na Věrnostní účet

Ihned po registraci Vám na Věrnostní kartu načítáme za každý nákup procento z jeho hodnoty ve formě bodů. Tyto body můžete použít ihned při dalším nákupu (1 bod odpovídá hodnotě 1 Kč). Čím více u nás nakupujete, tím více procent nazpět získáváte.

Úschova účtenek Elektronická archivace účtenek

Při předložení Věrnostní karty při nákupu Vám účtenku elektronicky zarchivujeme. Nemusíte ji pak nosit s sebou při případné reklamaci, ale máte také možnost si jednoduše zkontrolovat, zda máte produkt stále v záruce. Šetříme Vám tak čas a nervy při hledání účtenek.

Okamžitá výměna zboží do 1 000 Kč Okamžitá výměna produktu do 1 000 Kč

Při reklamaci produktu v hodnotě do 1 000 Kč máte s Věrnostní kartou nárok na jeho okamžitou výměnu za nový kus. Nemusíte se tak bát nefunkčního holícího strojku nebo rychlovarné konvice.

Reklamace z pohodlí doma Reklamace z pohodlí domova

Při reklamaci velkých spotřebičů nemusíte hledat účtenku ani číslo na konkrétní servis nebo jezdit na naši prodejnu. Z pohodlí Vašeho domova stačí zavolat na naši infolinku, kde za Vás vše zařídíme. Můžete se na nás spolehnoutv každé situaci.

Věrnostní kartu nemusíte nosit stále u sebe, stačí si stáhnout naši aplikaci z obchodu App Store nebo Google Play, která Vám jednoduše nahradí fyzickou kartu a všechny její výhody. Jednoduše si v ní také zkontrolujete stav bodů, informaci o jejich expiraci a historii všech nákupů.

STÁHNOUT APLIKACI SMART APP