Chytré mobily Allview

Mobilní telefon od rumunské značky? Proč ne! Značka Allview v posledních letech šlápla do vývoje právě mobilních telefonů a chytré mobily Allview svými parametry minimálně drží krok s největšími hráči na trhu. Veliké uložiště, osmijádrový procesor nebo technologie, díky které se telefon méně zahřívá. To jsou ve zkratce přednosti Allview.

Aplikované filtry

Smazat všechny filtry

Zobrazujeme 0 výsledků Použijte filtr pro zpřesnění požadavků.

O kategorii

Allview aneb mobil z Rumunska

Značka Allview vznikla v Rumunsku v roce 2002, od roku 2004 jste pak v regálech obchodů s elektronikou mohli narazit na televizory Allview nebo DVD přehrávače. V roce 2008 pak společnost vstoupila na trh s Dual SIM mobilním telefonem. Rok 2011 byl ve znamení série P a od roku 2014 jsou k mání Allview telefony série X.

Allview V2 Viper: Parťák do nepohody s krásným designem

U telefonu záleží na každém detailu. Toho si jsou vývojáři mobilních telefonů Allview moc dobře vědomi. Proto je každý model promyšlený a dohromady tvoří skvělý celek. 

Allview V2 Viper S využívá technologii LTPS, která spočívá v pravidelné struktuře a vyšším pohybu elektronů. Díky tomu se telefon méně zahřívá, rychleji reaguje a má nižší spotřebu energie. Fotit můžete na 16Mpx fotoaparát, který vám pomůže zaznamenat všechny jedinečné momenty.