Chytré mobily Xiaomi Zobrazit popis

Značka Xiaomi představila svůj první mobilní telefon v roce 2011. Od té doby svou nabídku značně rozšířila a získala si srdce lidí po celém světě. Není divu, mobily Xiaomi jsou spolehlivé, bytelné, ale přesto elegantní a velmi výkonné. Jejich cena vás nezruinuje a svého favorita si mezi nimi najde opravdu každý. Ať už jste vášnivý hráč her, nadšený fotograf, nebo milovník nejmodernější technologie, Xiaomi vás nezklame.

Kategorie

Vyhledejte si příslušenství k vašemu zařízení

Výběrem značky a modelu se dostanete na stránku s kompatibilním příslušenstvím

Produkty

Hodně muziky za málo peněz: Xiaomi Redmi

Mobilní telefony Xiaomi Redmi sice spadají mezi zástupce nižší třídy, avšak výkonem nižší třídu značně převyšují. Displej má Full HD+ rozlišení, díky kterému si vychutnáte syté barvy fotek i videí. Xiaomi Redmi Note 9/9Pro se pyšní čtyřmi objektivy a rychlonabíjením. Stejně tak model Xiaomi Redmi 8/8A má vysoké rozlišení, čtečku otisku prstu i Face ID a navíc duální fotoaparát.

Trojitý fotoaparát a bezdrátové nabíjení: Seznamte se s Xiaomi Mi

Chcete něco opravdu exkluzivního? Představujeme vám řadu Xiaomi Mi. Ta vám kromě klasických funkcí nabídne například i bezdrátové nabíjení či trojitý fotoaparát s hlavním fotoaparátem 108 Mpx. Xiaomi Mi 10 Pro má úhlopříčku 6,67" a kapacitu 256 GB. Spolu s modelem Xiaomi Mi Note 10 a 10 Pro je spojuje exkluzivní design, který dotváří celkový dojem.