Chytré mobily Nokia Zobrazit popis

Už v roce 1994 Nokia představila svůj první mobilní telefon, který v té době zvládal telefonní hovory a posílání sms zpráv. S novými modely se jeho funkce rozšiřovaly a jistě si mnozí z nás vzpomenou na nerozbitnou Nokia 3310 či na hru Snake, která je pro Nokii charakteristická. I když už jsou dnes telefony Nokia dávno jinde, poměr cena kvalita se nemění. Tato firma si zakládá na elegantním designu, výkonu a odolnosti. Vyberte si z široké nabídky svého šampiona.

Vyhledejte si příslušenství k vašemu zařízení

Výběrem značky a modelu se dostanete na stránku s kompatibilním příslušenstvím

Cenové rozpětí

Značka

Mohlo by Vás zaujmout

Kapacita ?

Rozlišení displeje

Typ displeje ?

Rozlišení hl.fotoaparátu

Voděodolný

3,5 mm jack ?

Bezdrátové nabíjení

Operační paměť RAM ?

Podpora rychlého nabíjení

Přidat další parametry

Produkty

Proč si vybrat právě telefon Nokia?

Kvalita, výkon, jednoduchý design, spolehlivost. Čtyři slova, která charakterizují telefony Nokia. Tato značka s dlouholetou tradicí si na kvalitě svých výrobků velmi zakládá, a tak si můžete být jisti tím, že telefon Nokia vám vydrží dlouhé roky. Tyto telefony navíc patří mezi cenově dostupné, tudíž se při jeho pořízení nemusíte tolik plácnout přes kapsu.

Nokia: Tlačítková klasika nebo moderní dotykáč

Slouží vám telefon zejména k volání a psaní sms zpráv? Nepotrpíte si na kovový design a širokou úhlopříčku? Klasické mobily Nokia vám poskytnou přesně takovou funkci, kterou od telefonu očekáváte. Tlačítkový telefon je vhodný také pro seniory, protože se snadno ovládá a je intuitivní.

Jestliže chcete přejít na dotykový telefon, je Nokia správnou volbou. Nokia 4.2 má interní paměť 32 GB, takže se vám do ní vejde sbírka fotek, kterou nafotíte duálním fotoaparátem. Chcete si stáhnout nějaké hry či písničky? Pak se vám bude hodit Nokia 6.2 s pamětí 64 GB.