Chytré mobily Motorola Zobrazit popis

Děsí vás představa zdlouhavého vybírání mobilního telefonu? Právě pro vás je tu značka Motorola, která přichází na trh s telefony pro běžné spotřebitele. Mobily jsou výkonné, cenově dostupné a najdete v nich vše, co potřebujete. Zároveň mají příjemný design a zavděčí se opravdu každému. Přečtěte si, jak se liší 4 řady těchto telefonů a vyberte si svého favorita.

Kategorie

Vyhledejte si příslušenství k vašemu zařízení

Výběrem značky a modelu se dostanete na stránku s kompatibilním příslušenstvím

Produkty

Moto Edge: Pro ty, co chtějí něco navíc

Tento mobilní telefon vás na první pohled zaujme svým nadčasovým designem a úhlopříčkou 6,7". Dokonalý požitek z filmů či fotek vám poskytne technologie HDR10, která přináší sytější barvy. V displeji je navíc ukrytá čtečka prstů, díky které model Motorola Edge snadno a rychle odemknete. Na síti můžete surfovat rychlostí 5G a zárukou kvalitního poslechu hudby je společnost Waves a jejich zvukové ladění na profesionální úrovni.

Moto E: Dlouhá výdrž baterie a nízká cena

Telefon, kterému nic neschází. Najdete u něj rychlý internet, čtečku otisku prstu i duální fotoaparát. Kdo by to byl řekl, když jeho cena se pohybuje tak nízko. Motorola Moto E je tedy ideální volba pro někoho, kdo chce mít chytrý telefon, ale nepotřebuje žádné nejnovější vychytávky. Vyberte si z veselé červené nebo modré barvy.