Chytré mobily Huawei Zobrazit popis

Stačí vám průměrný mobil, který se nezasekává, ale neobsahuje žádné speciální funkce? Nebo snad hledáte telefon, který má velkou úhlopříčku či vymazlený design? Huawei má modely pro všechny. Vyberte si z aktuálních šesti řad ten pravý mobilní telefon pro vás. A jestli tápete, nebojte, poradíme vám, na co se při výběru mobilu zaměřit.

Kategorie

Vyhledejte si příslušenství k vašemu zařízení

Výběrem značky a modelu se dostanete na stránku s kompatibilním příslušenstvím

Produkty

Huawei: Minimalistická klasika bez zbytečných funkcí

Při vymýšlení nové řady mobilních telefonů Huawei se vývojáři zaměřovali na jednoduchost, výkonnost, spolehlivost, a tak vznikla řada Huawei Y5P/Y6P. Tyto smartphony mají baterii s kapacitou 3020 mAhm, díky které můžete sledovat videa až 17 hodin. Telefon snadno odemknete pomocí rozpoznávání jednotlivých bodů vašeho obličeje a o kvalitní fotky se postará 8 Mpx kamera.

Huawei: Špičkové kousky pro detailisty

Kovové tělo, nadupaný vnitřek a příjemná cena. Smartphony z řady Huawei P40, Huawei P30 a Huawei P20 mají vše, co by chytrý telefon měl mít: kvalitní fotoaparát, rychlé připojení k internetu, velkou paměť i tenké a lehké tělo. Užijte si všechny moderní technologie, aniž by vaše peněženka plakala.