Chytré mobily Honor Zobrazit popis

Hledáte mobilní telefon, který vám za příznivou cenu nabídne vysoký výkon a zároveň hezký a čistý design? Přesně to představují mobily značky Honor, která spadá do stejné skupiny jako Huawei. Honor drží krok s dobou, a tak u jejich telefonů najdete například duální fotoaparát, rychlonabíjení, tělo z kovu či čtečku otisků prstů. V čem se liší jednotlivé řady a kterou si vybrat?

Kategorie

Vyhledejte si příslušenství k vašemu zařízení

Výběrem značky a modelu se dostanete na stránku s kompatibilním příslušenstvím

Produkty

Honor 10 a Honor 20 pro náročné uživatele

Potrpíte si na propracovaný design, vysoký výkon, ale zároveň oceníte přívětivou cenu? Přesně na to Honor myslel, když vznikaly nejnovější modely Honor 10 a Honor 20. Najdete u nich vychytávky, jako jsou například čtečka otisků prstů, bezrámečkový design nebo trojitý fotoaparát. Na své si přijdou i milovníci designových prvků, jelikož u některých modelů najdete tělo z kovu a skla, které je ozvláštněné grandientem.

Honor 7 a Honor 8 jako praktická varianta se skvělým výkonem

Rychlonabíjení, 4 GB RAM, bezrámečkový displej, duální fotoaparát. Kde takové funkce najdete? U modelu Honor 8, který má tělo z kovu a skla. Dostupný je nejen v několika barevných variantách, ale také s různou velikostí uložiště.

Nezáleží vám tolik na designu, ale důležitý je pro vás výkon? Honor 7 má velmi podobné funkce jako jeho nástupce Honor 8. Sice nemá tak velikou paměť, ale za to vás mile překvapí nízká cena.