Chytré mobily Sony Zobrazit popis

Podpora 5G připojení pro ten nejrychlejší internet. Jedinečný zážitek z videí přehrávaných ve 4K formátu a na širokoúhlém OLED displeji. Fotoaparát se třemi objektivy v elegantním voděodolném provedení pro zachování vašich vzpomínek za každého počasí. A další a další vymoženosti moderních technologií v režii mobilních telefonů Sony, které patří k tomu nejlepšímu na trhu.

Kategorie

Vyhledejte si příslušenství k vašemu zařízení

Výběrem značky a modelu se dostanete na stránku s kompatibilním příslušenstvím

Produkty

Značka Sony: Vlajkovou lodí je řada Xperia

Sony začalo s výrobou klasických mobilních telefonů už v 90. letech minulého století. Nicméně vlajková loď: Řada Sony Xperia spatřila světlo světa v roce 2008. Původní telefony Xperia odpovídaly tehdejší poptávce na trhu, mohli jste si tak vybrat mezi tlačítkovými i vysouvacími modely. V současné době už se Sony věnuje výhradně chytrým mobilům.

Sony Xperia: Když chcete něco odlišného

Telefony řady Sony Xperia 10 rozhodně nejdou s proudem a zákazníkům nabízejí alternativu v podobě lehkého designu a protáhlého displeje s poměrem stran 21:9. Tohle rozložení přijde vhod například při multitaskingu, kdy si snadno otevřete dvě různé aplikace nad sebou.

Pokud jsou vaší prioritou rychlost a dokonalé fotografie, zvolte si model Sony Xperia 1 II - chytrý mobil pro náročné, který posouvá hranice smartphonů. Díky podpoře 5G sítě budete moci stahovat a nahrávat i velké soubory během pár vteřin. 

Fotoaparát v tomto smartphonu mají na svědomí inženýři fotoaparátu Sony Alpha. Jeho mobilní sourozenec má prvotřídní automatické zaostřování a nabízí spoustu úžasných funkcí, které většinou najdete jen u klasických fotoaparátů, nikoli těch mobilních. Namátkou například ostření podle oka, výběr ohniskové vzdálenosti, sériové snímání, správa barev a mnoho dalších pro vaše dokonalé fotografie i videa.