Xbox

Xbox patří mezi nejpopulárnější konzole už od svého uvedení na trh. Oblíbená herní konzole od Microsoftu stále láká hráče na svůj parádní výkon, exkluzivní hry i propracovaný Game Pass. Současná generace Xboxu nabízí hráčům ještě výkonnější grafickou kartu, větší kapacitu paměti, lepší chlazení a tichý provoz.

Aplikované filtry

Smazat všechny filtry

Turtle beach
Značka
Milestone
Značka

Zobrazujeme 11 výsledků Použijte filtr pro zpřesnění požadavků.

Turtle Beach Recon Controller bílý kabelový

Turtle Beach Recon Controller bílý kabelový

Gamepad, Pro zařízení: PC, Xbox One, Xbox Series, Pro operační systém: Windows, Vibrační odezva, Barva: bílá, Hmotnost: 300 g


1 629 Kč

Turtle Beach Recon Controller černý kabelový

Turtle Beach Recon Controller černý kabelový

Gamepad, Pro zařízení: PC, Xbox One, Xbox Series, Pro operační systém: Windows, Vibrační odezva, Barva: černá, Hmotnost: 300 g


1 629 Kč

MotoGP 22 Day One Edition hra pro Xbox One/Xbox Series

MotoGP 22 Day One Edition - Xbox One/Xbox Series hra

Výprodej

Hra Xbox


1 449 Kč

MotoGP 21 hra pro Xbox Series X

MotoGP 21 - Xbox Series X hra

Výprodej

Hra Xbox


1 499 Kč

Hot Wheels Unleashed hra pro Xbox Series X

Hot Wheels Unleashed - Xbox Series X hra

Výprodej

Hra Xbox


1 249 Kč

Turtle Beach Stealth Ultra černý

Turtle Beach Stealth Ultra černý

Gamepad, Pro zařízení: Xbox One, Xbox Series, Pro operační systém: Windows, Vibrační odezva, Barva: černá, Hmotnost: 246 g


4 990 Kč

Turtle Beach REACT-R černý

Turtle Beach REACT-R černý

Gamepad, Pro zařízení: Xbox One, Xbox Series, Pro operační systém: Windows, Vibrační odezva, Barva: černá, Hmotnost: 271 g


899 Kč

Turtle Beach Recon Cloud Xbox Series X|S/Xbox One (TBS-0752-05) modrý

Turtle Beach Recon Cloud Xbox Series X|S/Xbox One (TBS-0752-05) modrý

Gamepad, Pro zařízení: Xbox One, Xbox Series, Pro operační systém: Windows, Android, Vibrační odezva, Barva: modrá, Hmotnost: 306 g


2 487 Kč

Turtle Beach Recon Cloud Xbox Series X|S/Xbox One (TBS-0750-05) černý

Turtle Beach Recon Cloud Xbox Series X|S/Xbox One (TBS-0750-05) černý

Gamepad, Pro zařízení: Xbox One, Xbox Series, Pro operační systém: Windows, Android, Vibrační odezva, Barva: černá, Hmotnost: 306 g


2 489 Kč

Turtle Beach Recon Arctic Camo pro Xbox Series X|S/Xbox One/Windows bílý

Turtle Beach Recon Arctic Camo pro Xbox Series X|S / Xbox One / Windows bílý

Gamepad, Pro zařízení: Xbox One, Xbox Series, Vibrační odezva, Barva: mix barev, Hmotnost: 300 g


1 759 Kč

Turtle Beach REACT-R bílo-fialový

Turtle Beach REACT-R bílo-fialový

Gamepad, Pro zařízení: Xbox One, Xbox Series, Vibrační odezva, Barva: bílá, Hmotnost: 271 g


899 Kč

O kategorii

Xbox Series: Co přináší hráčům nová generace konzolí

Oproti starším modelům Xboxu, je nová generace opravdu našlapaná a hráčům přináší zase o něco lepší herní zážitek. Hry na Xbox Series X a Xbox Series S vypadají krásně díky pořádnému grafickému procesoru (GPU). Grafika v Xbox Series X je až 10x výkonnější, než u staršího modelu Xbox One.

O bleskovou rychlost herní konzole se zase stará 8jádrový procesor AMD Zen 2.

Další velkou výhodou Xboxu Series X je SSD úložiště. Díky němu se hry spouští bleskurychle. Zkracuje se také doba načítání. To umožňuje na novém Xboxu hrát komplexní hry s bohatým a realisticky propracovaným světem.

  • Rychlost her až 120 snímků za sekundu – některé hry na nový Xbox Series X pofrčí až rychlostí 120 fps. To umožňuje hráčům naprosto plynulé hraní, které se hodí zejména u akčních her a stříleček.

  • Ray tracing – technologie ray tracing se stará o to, aby světlo ( zejména jeho odrazy), ve hře působilo co nejvíce realisticky. Tahle zdánlivá maličkost ale neuvěřitelné ovlivňuje celý zážitek ze hry. Díky výkonnému procesoru si nový Xbox tuhle vychytávku může naplno dovolit.

  • Interní úložiště 1 TB – nový Xbox Series X se pyšní také obrovskou kapacitou vnitřní paměti. Nějaký prostor sice zabere samotný systém, ale i tak konzole pojme slušnou porci her.

  • Xbox Live a Game Pass – za poplatek získáte v rámci Game Passu přístup ke stovkám her a to už od prvního dne od vydání. Jen těžko se vám stane, že nebudete mít, co hrát. Xbox Live pak funguje i jako sociální platforma, kde se setkáte s ostatními hráči. Můžete společně hrát online i komunikovat a svoje hraní také streamovat.

 Hry na Xbox

Velkou výhodou herní konzole Xbox je, že podporuje zpětnou kompatibilitu s většinou her pro konzole starší generace. Není tedy problém si na Xboxu Series X nebo Series S zahrát třeba Zaklínače 3, který původně vyšel pro Xbox One.

  • Cyberpunk 2077 – jedna z vůbec nejočekávanějších her současnosti, která rozhodně stojí za pozornost. Hra vyniká propracovanou grafikou, perfektním soundtrackem a vymakaným příběhem.

  • Assasin’s Creed Valhala – populární herní série vás tentokrát zavede mezi bojovné Vikingy. Kromě krásné grafiky si užijete především propracované herní souboje s velkým výběrem zbraní – bojovat můžete s mečem, sekerou, kladivem nebo lukem.

  • Forza Horizon 4 – exkluzivní závodní hra na Xbox, která je stále oblíbená mezi hráči. Hlavně díky rozsáhlé sbírce aut, kterých je kolem 400. A také herním módům, které se jen tak neomrzí. Můžete hrát sami nebo s ostatními hráči.