Popis produktu

MotoGP 22 je závodní simulátor pro Xbox One/Xbox Series. Nastartujte motory a vydejte se na strhující jízdu a nejautentičtější herní zážitek s MotoGP 22. Čeká na vás přes 120 jezdců, více než 20 oficiálních okruhů a přes 70 historických šampionů. Užijte si všechny emoce oficiálního šampionátu. Hra má anglickou lokalizaci.

Day One Edition obsahuje:

  • VIP multipier pack - zvyšuje počet bodů reputace v režimu kariéry
  • Speciální kombinézy - 2 další stylové kombinézy pro vašeho závodníka

 

Devět sezón 2009

Připomeňte si a prožijte nejnapínavější a nejslavnější šampionát v historii MotoGP. Obsahuje 17 kapitol, jednu pro každou Grand Prix ze sezóny 2009. V každé epizodě na vás čekají různé výzvy. Připomeňte si nejslavnější okamžiky mistrovství světa. Vžijte se do kůže legend, jako jsou Rossi, Lorenzo, Stoner nebo Pedrosa. Celý obsah je doplněn více než 50 minutami skutečných záběrů na začátku každé kapitoly, které režíroval a komentoval Mark Neale.

Zrození šampionů

Proměňte se v opravdového závodníka, kterým jste vždycky chtěli být, díky novým výukovým programům, které vám pomohou rychle se zlepšit v krátkých herních sezeních, nebo se přihlaste do MotoGP Academy. Nové výzvy ve vás probudí šampiona.

Nejrealističtější herní zážitek

Užijte si nejrealističtější a nejúžasnější zážitek z MotoGP. Každému detailu, od tváří hrdinů až po stylizaci oficiálních boxů, byla věnována ta nejlepší péče. Vytvořte si svůj vlastní svět v MotoGP a závoděte v tom nejlepším stylu díky 5 výkonným grafickým editorům, které vám umožní přizpůsobit každý aspekt hry, od barev až po kombinézy závodníků.

Kariéra manažera

Připojte se k oficiálnímu týmu nebo si založte vlastní. Vyberte si zaměstnance a vylepšete své kolo. Vylepšete motor, rám, aerodynamiku a elektroniku. Založte juniorský tým v Moto2 a Moto3, najměte manažera týmu, technického ředitele a závodníka a dosáhněte nových cílů. Převezměte kontrolu nad hraním.

Multiplayer

Poprvé v sérii budete moci vyzvat své kamarády v režimu rozdělené obrazovky pro dva hráče. Nepropásněte tuto šanci!

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Platforma Xbox One X
Typ hry Závodní
Věkové omezení 3+

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí MotoGP 22 Day One Edition hra pro Xbox One/Xbox Series

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi