Xbox Series X Zobrazit popis

Microsoft s Xboxem Series X se postará o maximální herní zážitek: nové i staré hry rozehrají realistické obrazy, živé barvy a v kombinaci s 3D zvukem vás vtáhnou do herních světů tak, jako nikdy dřív. Už se na něj těšíte?

Produkty

Xbox Series X se postará o parádní herní zážitek

S koncem roku 2020 přichází na scénu nová herní konzole od Microsoftu - Xbox Series X. Díky speciálnímu SSD disku vám hry pofrčí rychleji, ale především to bude parádní pokoukání. Xbox Series X podporuje obraz ve 4K, technologii HDR a s rychlostí až 120 snímků za sekundu vám už nebude nic stát v cestě. 

Kromě toho je herní konzole vybavena také technologií Ray Tracing, která se postará o maximálně realistické osvětlení a stíny. Díky tomu vám budou herní světy ještě blíž než kdy dřív! 

Ostrý a propracovaný obraz se postará o skvělý zážitek, který ještě vylepší 3D prostorový zvuk. Xbox Series X je vybaven 4K UHD Blu-ray mechanikou a je výkonnější než jeho zcela digitální menší sesterská konzole Xbox Series S.

Hry na Xbox Series S

Zajímá vás, jak to bude se zpětnou kompatibilitou vašich oblíbených her? Kromě horkých novinek si v novém, hezčím kabátě nového Xboxu zahrajete i starší pecky. V herní knihovně Xbox Game Pass najdete nové i starší tituly (včetně her na Xbox One) a nová konzole Xbox Series X je zpětně kompatibilní s tisíci klasickými hrami. Mezi exkluzivními hrami na Xbox najdete:

  • Halo Infinite
  • Forza Motosport 8
  • Forza Horizon 4
  • Gears 5
  • As Dusk Falls
  • Everwild