Xbox Series S Zobrazit popis

Herní konzole Xbox Series S je sesterskou konzolí Series X. Na menším, skladnějším a zcela digitálním Series S si zahrajete všechny horké novinky a stovky starších herních titulů v novém kabátě. Připraveni?

Produkty

Xbox Series S: ekonomické řešení s plnou parádou

Herní konzole Xbox Series S přichází v doprovodu Xbox Series X. Narozdíl od ní je ale zcela digitální - nebude vám sedat prach na žádné Blu-ray disky, ale všechny hry budete mít pohromadě v cloudu ve své virtuální herní knihovně

Xbox Series S má menší výkon než vlajková Series X, nicméně je vybavena stejnou architekturou Zen 2 a RDNA 2. Zahrajete si na ní vše, co na series X - od starších titulů až po horké novinky (takže nepřijdete ani o oblíbené hry na Xbox One).

Hry na Xbox Series S

Zajímá vás, jak to bude se zpětnou kompatibilitou vašich oblíbených her? V herní knihovně Xbox Game Pass najdete nové i starší tituly a nová konzole Series S je zpětně kompatibilní s tisíci klasickými hrami. A na jaké exkluzivky se u Xboxu můžete těšit?

  • Halo Infinite
  • Forza Motosport 8
  • Forza Horizon 4
  • Gears 5
  • As Dusk Falls
  • Everwild

Na co dalšího se u Series S můžete těšit?

Nejmenší Xbox vůbec nabízí hraní až při 120 snímcích za sekundu při rozlišení 1080p na 1440p (to je více, než zvládne předchozí Xbox One S). S novým SSD diskem vám nyní hry poběží ještě rychleji. Series S také podporuje technologii Ray Tracing, která do her dodá realistické světlo a stíny, takže vám vše bude připadat ještě živější.