XBOX ONE - Zaklínač 3: Divoký Hon (The Witcher 3)

  • Sleva 57 %

Platforma: Xbox One, Typ hry: Akční, Věkové omezení: 18+. Více info

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Třetí díl populární fantasy herné série pro konzoli Xbox One. Ponořte se opět spolu s Geraltem do světa zaklínačů, králů a monster, kde má každé vaše rozhodnutí významný dopad na okolí. Populární fantazijné RPG je zpět!

Zachraňte nebo zničte svět

Během své cesty za Dítětem Proroctví máte možnost spoznávat a ovlyvňovat mimořádně otevřený herní svět. Můžete obchodovat, bojovat, uzatvářet tajné dohody s mocnými a magickými bytostmi, navštěvovat místa, na které lidská noha dávno nevkročila, spoznávat rozliční rasy, získavat známosti a zkušenosti. Každá vaše morální volba a rozhodnutí mají vlyv nejen na osudy a životy jednotlivců, ale i celé říše a otvírají vám dvěře k novým a novým příběhovým cestám a různým závěrům. Každý čin má svůj důsledek a tak s každým opakováním zažijete odlišný a celkem nový zážitek!

Staňte se legendárním lovcem a bojovníkem

Svět Zaklínače obývají příšery a monstra sužující království. Chopte se meče a magických síl aby ste ochránili nevinné! Staňte se mistrem boje a využívejte vašich nadpřirozených schopností.

  • Vyberte si z pestré palety zbraní, které můžete nadále vylepšovať a tvořit z nich nástroje absolutní skázy.
  • Získejte ty nejlepší brnění a staňte se neporazitelným.
  • Ovládněte ty nejmocnejší kouzla, amulety a lektvary, aby ste dokázali ulovit a pokořit všemožné exotické předátory celé říše!

Nechte se okouzlit krásami herního světa

Užijte si nádhernou grafiku do detailu propracovaných hor, rozpřestírajícich se údolí a lesů, dědin, měst i zámků. Pomocí technologie REDengine 3 nové generace působí každá drobná část prostředí neopakovatelně živě. Můžete sa těšit na dynamické cykly denní doby a simulaci realistického počasí i reakce postav a vašich nepřatel na jejich změnu. 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Platforma Xbox One
Typ hry Akční
Věkové omezení 18+

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze XBOX ONE - Zaklínač 3: Divoký Hon (The Witcher 3)

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi

Anika

20. 8. 2016

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


Asi nejlepší hra, kterou je momentálně možné koupit. Neuvěřitelně povedená grafika, do puntíku propracovaný příběh (a to včetně vedlejších úkolů) a nepřeberné množství variant, kterými se můžete ve hře vydat. Až na občasné velmi otravné netrefování se na "obírání" zabitých příšer a lidí, musím hodnotit pouze v superlativech!