5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Hra Assassin's Creed Valhalla vás přenese do Anglie v období 9. století. Jako Eivor, vikingský bojovník nebo bojovnice, dovedete klan na nová území. V tomto temném otevřeném světě budete čelit brutálním útokům nepřátel, útočit na pevnosti a také si tam vybudujete osadu, která vám umožní verbovat nové jednotky, vylepšovat zbraně nebo si přizpůsobit vzhled vaší hlavní postavy. Mezi nájezdy můžete lovit zvěř, chytat ryby a hrát různé hry. Hra je určena pro herní konzoli Microsoft Xbox je dodávána na Blu-ray disku s anglickou lokalizací.

Recenze na hru Assassin's Creed Valhalla

Staňte se legendou

Buďte Eivor, vikingský bojovník nebo bojovnice, a doveďte klan z drsných břehů Norska do nového domova. Prozkoumejte překrásný a tajemný otevřený svět zasazený do Anglie v 9. století, ve kterém budete čelit brutálním nepřátelům, útočit na pevnosti, budovat nové sídlo klanu a uzavírat spojenectví, abyste získali slávu a své místo ve Valhalle.

Objevte vikingský způsob boje

Bezohledný bojový styl vikingského nájezdníka vám umožní bojovat s meči, sekerami a dokonce i se štíty. Vyberte si taktiku a likvidujte protivníky v boji zblízka, propíchnete je šípy nebo zavraždíte skrytou čepelí.

Napište vlastní ságu

Pokročilá herní mechanika v Assassin's Creed Valhalla vám nabízí různé způsoby, jak se stát skvělým bojovníkem a vůdcem. Ovlivňujte svět kolem sebe a získávejte nové dovednosti a výbavu, která bude vyhovovat vašemu hernímu stylu. Bojujte v brutálních bitvách, veďte skupinu nájezdníků nebo vytvořte strategické spojenectví a zvítězte pomocí své inteligence. Každé rozhodnutí, které uděláte, vás může přivést k cíli.

Vybudujte a vylepšujte osadu

Vaše osídlení si rozšíříte a přizpůsobíte verbováním nových členů klanu i stavbou a vylepšováním budov, jako jsou kasárna, kováři nebo tetovací salony, díky čemuž získáte přístup k lepším zbraním nebo možnostem přizpůsobení. Mezi nájezdy můžete lovit zvěř, chytat ryby nebo hrát kostky, případně se zapojit do tradičních norských soutěží.

Sdílejte nájezdníky

Ve hře si vytvoříte a přizpůsobíte vaše vikingské nájezdníky. Můžete je sdílet online a získat kořist z nájezdů nebo najmout vikingské žoldáky, kteří jsou vytvořeni jinými hráči, aby posílili vaši skupinu.

Recenze na hru Assassin's Creed Valhalla

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Platforma Xbox Series X
Typ hry Akční
Věkové omezení 18+

Hodnocení

5,0 / 5

2 recenze Assassin's Creed Valhalla - Xbox One/Series X hra

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi

Jan

1. 10. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • Super hra

Dušan

19. 3. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • - zajímavá hra s pěkným příběhem
  • - dobrá ovladatelnost
  • - chybí CZ

Zajímavá hra s pěkným příběhem. Občas moc rozsáhlé lokace kdy bloudíte po horách a nevíte kam jít. Pěkné zpracování soubojů.