5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Forza Horizon 4, kterou si zahrajete na Xbox One, je pokračováním úspěšné závodní série, ovšem vylepšené do nejmenších drobností a ve verzi Ultimate Edition na vás čekají navíc speciální bonusy. Sešlápněte pedál, driftujte až budou pískat pneumatiky a závoďte s kamarády, ostatními hráči nebo počítačem. Prozkoumejte neuvěřitelně reálný otevřený herní svět, kterým je tentokrát malebná Velká Británie. Podrobte své řidičské dovednosti testu ročních období a vylepšujte schopnosti své vlastní i aut, které budete řídit. Hrajte sami nebo v týmu, streamujte svou zběsilou jízdu a staňte se vítězem!

Forza Horizon 4 vystřihne ostřejší zatáčky než kdy dřív

Forza Horizon 4 vyšla jako exkluzivní hra pro Xbox One a nadchne srdce nejednoho závodníka, milovníka aut, adrenalinu nebo zkrátka toho, kdo hledá tu pravou hru pro perfektní večer s přáteli. Prozkoumejte dechberoucí scenérie vymodelované propracovanou grafikou – ale nekochejte se moc dlouho. V závodu se každá chvilka počítá a příliš roztěkaná pozornost vás může stát draho. Zatímco předchozí Forza Horizon 3 se odehrávala v Austrálii, Forza Horizon 4 vás zavede do okouzlujícího prostředí Velké Británie. Vychutnejte si krásná historická panoramata a projeďte si malebná údolí, jezera i zámky. A že to půjde samo – díky detailní grafice budete obdivovat každou kapičku na kapotě svého bouráku.

Forza testuje vaše dovednosti za každého počasí

Ve čtvrté řadě Forza Horizon přichází zajímavá novinka, kterou je střídání počasí. Velká Británie, do které je hra zasazena, je svou nestálostí počasí dobře známá. Možná i díky tomu se počasí ve hře často mění. Roční období jsou spravována globálně, takže si je nemůžete jen tak přepnout – ostatně stejně je tomu i v reálném životě. Na nové období se tak můžete těšit každý týden. Proto i své řidičské umění budete muset podrobit jízdním podmínkám a nástrahám, které s sebou přináší jaro, léto, podzim a zima. Kromě počasí na vás budou čekat každý týden nové výzvy, tematický obsah a odměny.

Změně počasí budete muset přizpůsobit nejen svůj styl jízdy, ale i výběr a výbavu auta, které právě řídíte. Především zimní období pak bude zkouškou vašich řidičských dovedností, které budete muset pilovat na suchu, v blátě i sněhu. I když stejnou trať pojedete už po sté, díky neustálé změně okolních podmínek budete muset být ve střehu a hra vás nepřestane bavit. Na podzim vás potrápí déšť a kaluže vody na cestách, v zimě budete klouzat po náledí a měnit se budou i povětrnostní a další podmínky, na které se budete muset připravit.

Roční období mají ve hře vliv na mnoho věcí, především samozřejmě na to, jak se pohybujete po mapě. Kromě zábavy ve sněhu a adrenalinových závodech po zamrzlých jezerech se ale můžete vydat do terénu (s vhodným autem, ideálně s pohonem na všechny 4 kola) a hledat staré vraky v garážích. Do některých míst vás ale hra pustí pouze v určitém ročním období. Jinak si v otevřeném herním světě Forzy ale můžete zajet, kam se vám zlíbí, a i do tematických závodů třeba nastoupit s autem podle vlastní preference.

Usedněte za volant více než 450 aut

Ve hře na vás čeká spousta různých závodů, miniher a dalších aktivit a zábavy o samotě i s dalšími hráči. Třeba Horizon Stories, které do hry přinesou zase něco trochu nového. Mimo to budete za to, jak se vám ve hře povede, sbírat různé odměny a peníze. Některé odměny, které získáte, se ale budou týkat pouze konkrétního vozu. Každé auto má svého vlastního „pavouka schopností“, které můžete vylepšovat a oblíbené vozítko tak vytunit na maximum. Bude ale opravdu těžké vybrat si pouze jednoho favorita. Ve vozovém parku na vás čeká 450 aut od 100 licencovaných výrobců. Kromě aut ale můžete vylepšovat i svůj vlastní řidičský avatar a koupit mu třeba nové boty.

Jak vypadá Forza Horizon ve více lidech?

Forza Horizon 4 samozřejmě nepostrádá multiplayer a díky integrovaným funkcím programu Mixer budete moci vysílat své hraní živě a podělit se o svůj zážitek s ostatními. Bojíte se, že vám cizí hráči budou při závodu kazit komba náhodnými (nebo dobře cílenými) srážkami? Nic takového ve Forze nečekejte. Pokud na herní mapě narazíte na jiného hráče, nemůžete se srazit díky funkci, která blokuje kolize. Zato se s nimi můžete pozdravit, pochválit jim auto nebo je rovnou vyzvat na rychlý závod. Kromě toho si můžete zapnout i týmový souboj a s partou se snažit nasbírat co největší počet bodů za to, že v závodech převálcujete své protivníky.

Forza Horizon 4 na Xboxu je jedna velká jízda

Ať už jste na Xboxu One nějakou z předchozích verzí Forza Horizon hráli nebo jste úplný nováček, vždy budete mít co objevovat. Především ale závoďte, předvádějte triky a prozkoumávejte vše, co vám Forza nabídne. Vyberte svému řidiči oblečení a vzhled, kupte si dům (či rovnou hrad) nebo si vytvořte vlastní závodní tratě. A až připojíte svůj ovladač k Xboxu One, budete díky vibracím cítit každý výmol a převtělíte se v pravého závodníka.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Platforma Xbox One
Typ hry Sportovní, Závodní
Věkové omezení 3+

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Forza Horizon 4 Xbox One hra

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi

Radek

31. 12. 2020

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • Skvělá hra, za výbornou cenu v Electroworldu.
  • Nic

Doporučuji, výborná grafika, top cena.