Xbox Zobrazit popis

Xbox je populární herní konzole společnosti Microsoft, na které si zahrajete trháky jako Forza Horizon 4, Red Dead Redemption nebo třeba GTA V. Nejnovější Xbox potěší fanoušky a náročné hráče, menší a skladnější varianta zase vaši peněženku.

Značka

Platforma

Kapacita ?

Wi-Fi ?

Bluetooth ?

Typ optické jednotky ?

Zabud. optické jednotky

Počet HDMI portů ?

Počet joysticků v ceně

Vestavěný pevný disk

Počet gamepadů v ceně

Produkty

 

Čím se od sebe liší jednotlivé Xbox konzole?

  • Xbox One SXbox One S je zmenšený model Xboxu One. Menší a štíhlejší design Xboxu přináší mírně vylepšený hardware s vyšším výkonem a naopak nižší spotřebou energie.

  • Xbox One XXbox One X nabízí o 40 % větší výkon, než tomu je u ostatních dosud vydaných konzolí. Kromě základního vybavení Xbox konzolí můžete na One X například streamovat a nahrávat klipy ve 4K.
    V porovnání s One S se Xbox One X pyšní také výkonnější grafickou kartou a lepším chlazením.

  • Xbox Series XNejnovější přírůstek do rodiny herních konzolí Xbox přibude v listopadu 2020. Těšit se můžete například na vyšší výkon a větší paměť.

Pokud máte více herních ovladačů, multiplayer si zahrajete až s 8 dalšími hráči. Ve více lidech se ale dá pohodlně pařit i na dálku. Online multiplayer si zahrajete přes službu Xbox Live. 

Xbox Live

Většina herních konzolí nabízí svou online platformu a také Xbox není výjimkou. Xbox Live je vlastně sociální platforma, která spojuje hráče Xboxu. S přáteli a dalšími hráči tu můžete komunikovat, hrát hry, streamovat nebo vytvářet herní klipy vašich vlastních herních úspěchů. 

Ve službě Xbox Live najdete také svou virtuální knihovnu s hrami, takže vám doma nebudou zabírat místo. A pokud se do svého účtu přihlásíte třeba u kamaráda, můžete si spolu hned zahrát cokoli z vaší virtuální sbírky.