PlayStation Zobrazit popis

PlayStation je oblíbená herní konzole značky Sony. Kromě hraní her je jednoduše můžete i streamovat a konzole vám umožní i sledování a stahování seriálů a filmů z platformy Netflix nebo PlayStation Storu. Hry si na Playstationu užijete ve Full HD rozlišení, v případě PlayStation 4 PRO dokonce ve 4K.

Produkty

S PlayStationem 4 mohou hráči rozšířit svou herní zkušenost tím, že ke konzoli připojí chytrý telefon nebo tablet jako druhou obrazovku. Sony se rozhodlo propojit komunitu hráčů a přidalo do PlayStationu 4 pár změn, které by mu s tím měly pomoci. Jediným zmáčknutím tlačítka share na ovladači DualShock svým přátelům nasdílíte aktuální, tzv. in-game, video ze hry, kterou právě hrajete.

Co PlayStation umí:

  • Streamování her
  • Share Play – multiplayer na jedné konzoli nebo sdílení hry s přáteli
  • Aplikace jako Skype, YouTube, Twitch, Spotify
  • Možnost propojení herní konzole s PlayStation VR

Playstation a funkce RemotePlay

S PlayStationem 4 už nemusíte hrát pouze na jedné televizní obrazovce. Díky službě RemotePlay jednoduše připojíte své zařízení k herní konzoli a svému účtu. Hry z PlayStationu 4 pak už můžete nejen streamovat, ale také pařit hry i na počítači, chytrém telefonu nebo tabletu. Přerušte hru na televizi a hrajte jí třeba z gauče na telefonu. V aplikaci jednoduše navážete tam, kde jste přestali.

Nejoblíbenější hry na PlayStation 4

Každý máme své herní favority. Mezi hrami, které si na PlayStation 4 můžete zahrát, najdete například:

A nezapomeňme na kultovní hry, které na jiné konzoli než na PlayStationu nenajdete. Sem patří pecky jako Uncharted 4, Gran Turismo Sport a The Last of Us. První dvě hry společně s další kultovkou Horizon Zero Dawn a herní konzolí PlayStation u nás najdete ve výhodném herním balíčku.