PlayStation Zobrazit popis

PlayStation už od svého uvedení na trh přináší hráčům dokonalý zážitek díky největšímu počtu exkluzivních her, promakanému ovladači a skvělému výkonu. Sony se svou herní konzolí rozvířilo také vody virtuální reality a jejich PlayStation VR patří v současnosti mezi to nejlepší, co si domů můžete pořídit.

Produkty

Vyberte si svůj PlayStation: PS 5, PS 4 a PlayStation VR

  • PlayStation 5 – konzole nové generace, která je díky 8jádrovému procesoru a SSD disku opravdu rychlá a zároveň tichá. Díky našlapané grafické kartě si vybrané hry budete moct dopřát až v rozlišení 8K. Herní zážitek na novém PlayStationu 5 ještě umocní technologie ray tracingu, která se stará o realistické světlo ve hře. Kapacita interního úložiště je 825 GB. Část paměti sice spolkne samotný systém, i tak ale na nový PS 5 uložíte dostatek her. Naprosto parádní herní zážitek získáte i díky ovladači DualSense. Nový ovladač reaguje třeba na to, po jakém povrchu se ve hře pohybujete. Jinou odezvu dostanete, když jdete po zemi nebo když plavete ve vodě.
    Skvěle s touhle novou možností pracovali třeba vývojáři hry Spider-Man: Miles Morales. Věříme, že výrobců, kteří prvky pro DualSense ovladač do hry zapojí bude jen přibývat. Díky novému ovladači je totiž hraní na PlayStationu 5 zase o kus realističtější.

  • PlayStation 4 Slim – kompaktnější verze oblíbené herní konzole PlayStation 4. Vyniká hlavně v menší spotřebě energie. Nabízí slušný herní zážitek, ale nezvládne třeba 4K rozlišení. Ideální volba, pokud hledáte cenově dostupnou konzoli, která má přitom stále parádní výkon.

  • PlayStation VR – díky promakaným PlayStation VR brýlím s OLED displejem se ocitnete doslova uprostřed hry. O dokonalý herní zážitek se postará i prostorový zvuk, který vás opravdu vtáhne do děje. PlayStation VR nabízí desítky her, které se jen tak neomrzí. Instalace je jednoduchá díky HDMI a USB.

Exkluzivní hry na PlayStation

Herní konzole PlayStation vyniká především počtem exkluzivních her, které si jinde nezahrajete. Akční hry na PlayStation vás vtáhnou do děje nejen skvělou grafikou, ale hlavně propracovaným příběhem.

  • Gran Turismo Sport – oblíbená exkluzivní závodní hra na PlayStation nabízí 140 parádních aut, se kterými si zazávodíte na 19 různých tratích. V sólo kampani vypilujete své řidičské schopnosti a pak poměříte síly s ostatními hráči v online závodech. Skočit za volant můžete do závodních legend jako jsou Audi R8 LMS, McLaren 650S nebo Chevrolet Corvette Stingray C7.

  • The Last of Us II – pokračování akční hororové hry, která vás zavede do Ameriky zmítané pandemií. Vydejte se na nelítostný příběh plný pomsty s hlavní hrdinkou Ellie.

  • Spider-Man: Miles Morales – Petera Parkera tentokrát vystřídal Miles Morales a s ním přichází i nové schopnosti. Užijete si parádní realistické zpracování New Yorku a vychutnejte si opravdu promakané souboje.