PlayStation VR Zobrazit popis

PlayStation VR je jedno z nejdostupnějších řešení virtuální reality. Může se pochlubit kvalitním zpracováním a velkou nabídkou herních titulů včetně exkluzivních titulů. Stačí jen konzole PlayStation 4 a brýle s kamerou, která snímá vaše pohyby.

Cenové rozpětí

Skladová dostupnost

Mohlo by Vás zaujmout

Hodnocení

Pohybový senzor

Produkty

 

PlayStation VR je skvělé řešení, pokud se rozhodnete vydat na toulky do virtuálních světů. Je cenově dostupný a nabízí dostatek her, a to včetně exkluzivních titulů, které si jinde nezahrajete. Jaké jsou technické specifikace, které příslušenství potřebujete a jaké jsou nejlepší hry? Poradíme vám.

Co vše je potřeba pro VR hrátky s PlayStation VR?

Základem PlayStation 4 VR je headset osazený dvěma 5,7” OLED displeji s Full HD rozlišením. Brýle jsou zapojené do procesorové jednotky, která má vlastní napájení a přes USB kabel je připojena do konzole.

Abyste se mohli ponořit do virtuálních světů s PlayStation VR, tak potřebujete pouze konzoli Playstation, PS VR headset, kameru a herní ovladač. Některé hry podporují také bezdrátové ovladače PS Move. Kamera a headset se zpravidla prodávají společně, takže pokud už máte konzoli, stačí jen koupit balíček s PlayStation VR.

Exkluzivní hry pro PlayStation VR 

Jakákoliv herní platforma by byla zbytečná, kdyby na ní nebyl dostatek kvalitních herních titulů. Jak je na tom PlayStation VR? Stručně řečeno - více než dobře. 

Na PS VR se setkáte s například děsivými horory jako Resident Evil 7, Until Dawn: Rush of Blood či Inpatient. Skvělou volbou je také online střílečka Firewall: Zero Hour, epické RPG The Elder Scrolls V: Skyrim, vesmírný simulátor No Man’s Sky nebo Beatsaber, jedna z nejoblíbenější VR her současnosti.