PlayStation VR

PlayStation VR je jedno z nejdostupnějších řešení virtuální reality. Může se pochlubit kvalitním zpracováním a velkou nabídkou herních titulů včetně exkluzivních titulů. Stačí jen konzole PlayStation 4 a brýle s kamerou, která snímá vaše pohyby.

Kategorie produktů

Zobrazujeme 2 výsledky Použijte filtr pro zpřesnění požadavků.

PlayStation VR Mega Pack 3

Hodnocení: 5 z 5, počet hodnocení: 6

PlayStation VR Mega Pack 3

Výprodej

Vestavěný mikrofon: Ano, Max.rozlíš.videa: 1920x1080, Pohybový senzor: Ano, Funkce kamery: detekce pohybu, Zorný úhel: 100 °


8 889 Kč

Sony PS Move Twin Pack Controller

Hodnocení: 4.7 z 5, počet hodnocení: 3

sony playstation twin pack

Pro zařízení: PlayStation 4


2 099 Kč

O kategorii

 

PlayStation VR je skvělé řešení, pokud se rozhodnete vydat na toulky do virtuálních světů. Je cenově dostupný a nabízí dostatek her, a to včetně exkluzivních titulů, které si jinde nezahrajete. Jaké jsou technické specifikace, které příslušenství potřebujete a jaké jsou nejlepší hry? Poradíme vám.

Co vše je potřeba pro VR hrátky s PlayStation VR?

Základem PlayStation 4 VR je headset osazený dvěma 5,7” OLED displeji s Full HD rozlišením. Brýle jsou zapojené do procesorové jednotky, která má vlastní napájení a přes USB kabel je připojena do konzole.

Abyste se mohli ponořit do virtuálních světů s PlayStation VR, tak potřebujete pouze konzoli Playstation, PS VR headset, kameru a herní ovladač. Některé hry podporují také bezdrátové ovladače PS Move. Kamera a headset se zpravidla prodávají společně, takže pokud už máte konzoli, stačí jen koupit balíček s PlayStation VR.

Exkluzivní hry pro PlayStation VR 

Jakákoliv herní platforma by byla zbytečná, kdyby na ní nebyl dostatek kvalitních herních titulů. Jak je na tom PlayStation VR? Stručně řečeno - více než dobře. 

Na PS VR se setkáte s například děsivými horory jako Resident Evil 7, Until Dawn: Rush of Blood či Inpatient. Skvělou volbou je také online střílečka Firewall: Zero Hour, epické RPG The Elder Scrolls V: Skyrim, vesmírný simulátor No Man’s Sky nebo Beatsaber, jedna z nejoblíbenější VR her současnosti.