PlayStation 4 Slim Zobrazit popis

Sony PlayStation 4 Slim nabízí stejný výkon jako původní PS4, ale ve výrazně menším provedení. K tomu si připočtěte stovky kvalitních PlayStation 4 her, podporu virtuální reality a multimediální služby jako Spotify, Netflix či HBO GO. PlayStation 4 Slim je téměř nekonečným zdrojem zábavy.

Produkty

Sony PlayStation 4 Slim je jedním ze dvou nástupců původní PS4. Konzole vyšla v roce 2016, o měsíc dříve než její výkonnější bratříček PlayStation 4 Pro.

Jaké jsou výhody verze PS4 Slim?

Největší devizou PlayStation 4 Slim jsou jeho kompaktní rozměry. Je až o 40 % menší než původní model. Váží pouhých 2,1 kg, což je o tři čtvrtě kilogramu méně než předchozí verze Playstationu. Díky tichému chlazení vás při hraní už nebude nic rušit. Potěší také nižší energetická náročnost, díky které ušetříte za elektřinu (zejména pokud patříte mezi náruživé hráče).

V malém těle PlayStation 4 Slim se schovává vysoký výkon. Hry si užijete ve Full HD rozlišení, a pokud máte TV s podporou HDR, tak ve vybraných hrách můžete zapnout dynamický kontrast, který zlepšuje podání barev. PlayStation 4 Slim je skvělou volbou, pokud se chcete ponořit do virtuální reality. Je výrazně levnější než počítače nebo notebooky podporující VR.

Exkluzivní hry pro PlayStation 4 Slim

Co činí PlayStation 4 Slim skutečně výjimečnou, jsou desítky exkluzivních her. Ty si na jiné konzoli nebo počítači nezahrajete. Mezi nejzajímavější PlayStation 4 hry patří akční řežba God of War, komiksový Spider-Man, adrenalinové online závody Gran Turismo: Sport nebo například Detroit: Become Human, unikátní mix filmu a hry.

Jak vybrat Sony PlayStation 4 Slim? 

Základem je zvolit si správnou velikost úložiště. Počítejte, že některé nové hry zaberou 50 až 100 GB místa. Základní nabídkou je Sony Playstation 4 Slim 500 GB a pro náročnější je tu PlayStation 4 Slim 1 TB. Setkat se také můžete se speciálními edicemi, které mají odlišný design nebo k nim dostanete přibalenou hru.