Orava VK-3717 CR


Rychlovarná konvice, Objem: 1700 ml, Materiál: nerez, Příkon: 2000 W, Automatické vypnutí. Více info


Cena 979 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 10 Kč Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Rychlovarná konvice Orava VK-3717 CR v krémovém provedení je vyrobena z nerezové oceli, což ji činí zajímavou nejen z hlediska vzhledu, ale i odolnosti. Nabízí objem 1,7 litru, který je dostatečný i pro větší rodiny. Je vybavena velmi jednoduchým a bezpečným otevíráním horního víka - stisknutím tlačítka. Samotný vařič je umístěn na odnímatelném 360° otočném podstavci. Srdcem vařiče ORAVA VK-3717 CR je topné těleso, které je bezpečně ukryto pod nerezovou deskou. O stavu vody vás informuje stupnice. Bezpečnost zajišťuje funkce ochrany proti ohřevu bez vody a také automatické vypnutí.

Orava VK-3717 CR

  • Rychlovarná konvice s příkonem 2 000 W
  • Kapacita vody až 1,7 litru
  • Topné těleso kryté nerezovým plechem
  • Otevírání horního víka konvice stisknutím tlačítka
  • Ochrana proti ohřevu bez vody
  • Stupnice hladiny vody
  • Automatické vypnutí
  • Síťový kabel uložený v podstavci
  • Konvice na odnímatelné 360° otočné základně
  • Vyjímatelné sítko vodního filtru

360° základna

Manipulace s konvicí Orava VK-3717 CR bude opravdu snadná. Je vybavena 360° kruhovou základnou, což znamená, že odpadají nepříjemné situace, kdy jste si museli zbytečně kroutit rukou a podobné nepříjemnosti, abyste konvici správně uložili. Tuto konvici můžeme na podstavec umístit v jakémkoli úhlu a vždy bude správně!

Skryté topné těleso

Rychlovarná konvice Orava VK-3717 CR je vybavena skrytým topným tělesem. To znamená, že těleso, které je základem konvice a ohřívá, přivádí k varu vodu, není přímo ponořeno do tekutiny, ale je umístěno pod dnem. Tím je zajištěna delší životnost tělesa, protože je chráněno proti usazování vodního kamene. Kromě toho má tato skutečnost ještě druhý význam. A sice, že je možné konvici provozovat s minimálním množstvím vody.

Bezpečnostní prvky

Konvice Orava VK-3717 CR samozřejmě myslí i na bezpečnost, respektive ochranu konvice a co nejdelší funkčnost. Mezi bezpečnostní prvky patří zejména automatické vypnutí a ochrana proti chodu na sucho. První z nich znamená, že se konvice automaticky vypne při dosažení teploty, a druhá znamená, že pokud zapomenete a budete chtít konvici použít, aniž byste ji předtím naplnili vodou, ochrání vás.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Materiál nerez
Zvuková signalizace Ne
Příkon 2000 W
Nastavitelná teplota Ne
Objem 1700 ml

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Orava VK-3717 CR

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi