Orava VK-3717 GR


Rychlovarná konvice, Objem: 1700 ml, Materiál: nerez, Příkon: 2000 W, Automatické vypnutí. Více info


Cena 979 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 10 Kč Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Rychlovarná konvice Orava VK-3717 GR šedá je vyrobena z nerezové oceli, díky čemuž je zajímavá nejen svým vzhledem, ale i odolností. Nabízí objem 1,7 litru, který je dostatečný i pro větší rodiny. Je vybavena velmi jednoduchým a bezpečným otevíráním horního víka - pouhým stisknutím tlačítka. Samotný vařič je umístěn na odnímatelném 360° otočném podstavci. Srdcem konvice je topné těleso, které je bezpečně ukryto pod nerezovou deskou. O stavu vody vás informuje stupnice. Bezpečnost zajišťuje funkce ochrany proti ohřevu bez vody a také automatické vypnutí.

Orava VK-3717 GR

  • Rychlovarná konvice s příkonem 2000 W
  • Kapacita vody až 1,7 litru
  • Topné těleso kryté nerezovým plechem
  • Otevírání horního víka konvice stisknutím tlačítka
  • Ochrana proti ohřevu bez vody
  • Stupnice hladiny vody
  • Automatické vypnutí
  • Síťový kabel uložený v podstavci
  • Konvice na odnímatelné 360° otočné základně
  • Vyjímatelné sítko vodního filtru

Bezpečnostní funkce

Konvice Orava VK-3717 GR samozřejmě myslí i na bezpečnost, respektive na ochranu konvice a její co nejdelší funkčnost. Mezi bezpečnostní funkce patří zejména automatické vypnutí a ochrana proti chodu na sucho. První z nich znamená, že se konvice automaticky vypne při dosažení teploty, a druhá znamená, že pokud zapomenete a budete chtít konvici použít, aniž byste ji předtím naplnili vodou, ochrání vás.

Skryté topné těleso

Rychlovarná konvice Orava VK-3717 GR je vybavena skrytým topným tělesem. To znamená, že těleso, které je základem konvice a ohřívá a přivádí vodu k varu, není ponořeno přímo v tekutině, ale je umístěno pod dnem. Tím je zajištěna delší životnost tělesa, protože je chráněno proti usazování vodního kamene. Kromě toho má tato skutečnost ještě druhý význam. A sice, že je možné konvici provozovat s minimálním množstvím vody.

360° základna

Manipulace s rychlovarnou konvicí Orava VK-3717 GR bude opravdu snadná. Je vybavena 360° kruhovou základnou, což znamená, že odpadají nepříjemné situace, kdy docházelo ke zbytečnému kroucení rukou a podobným nepříjemnostem za účelem správného uložení konvice. Tuto konvici můžeme na podstavec umístit v jakémkoli úhlu a vždy bude správně!

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Materiál nerez
Zvuková signalizace Ne
Příkon 2000 W
Nastavitelná teplota Ne
Objem 1700 ml

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Orava VK-3717 GR

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi