Orava VK-3717 C


Rychlovarná konvice, Objem: 1700 ml, Materiál: nerez, Příkon: 2000 W, Automatické vypnutí. Více info


Cena 979 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 10 Kč Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Rychlovarná konvice Orava VK-3717 C v měděném provedení je vyrobena z nerezové oceli, což ji činí zajímavou nejen z hlediska vzhledu, ale i odolnosti. Nabízí objem 1,7 litru, který je dostatečný pro větší rodiny. Je vybavena velmi jednoduchým a bezpečným otevíráním horního víka - stisknutím tlačítka. Samotný vařič je umístěn na odnímatelném 360° otočném podstavci. Srdcem vařiče ORAVA VK-3717 C je topné těleso, které je bezpečně ukryto pod nerezovou deskou. O stavu vody vás informuje stupnice. Bezpečnost zajišťuje funkce ochrany proti ohřevu bez vody a také automatické vypnutí.

Orava VK-3717 C

  • Rychlovarná konvice s příkonem 2 000 W
  • Kapacita vody až 1,7 litru
  • Topné těleso kryté nerezovým plechem
  • Otevírání horního víka konvice stisknutím tlačítka
  • Ochrana proti ohřevu bez vody
  • Stupnice hladiny vody
  • Automatické vypnutí
  • Síťový kabel uložený v podstavci
  • Konvice na odnímatelné 360° otočné základně
  • Vyjímatelné sítko vodního filtru

360° základna

Manipulace s konvicí Orava VK-3717 C bude opravdu snadná. Je vybavena 360° kruhovou základnou, což znamená, že odpadají nepříjemné situace, kdy docházelo ke zbytečnému kroucení rukou a podobným nepříjemnostem za účelem správného uložení konvice. Tuto konvici můžeme na podstavec umístit v jakémkoli úhlu a vždy bude správně!

Skryté topné těleso

Rychlovarná konvice Orava VK-3717 C je vybavena skrytým topným tělesem. To znamená, že těleso, které je základem konvice a ohřívá, přivádí vodu k varu, není ponořeno přímo v tekutině, ale je umístěno pod dnem. Tím je zajištěna delší životnost tělesa, protože je chráněno proti usazování vodního kamene. Kromě toho má tato skutečnost ještě druhý význam. A sice, že je možné konvici provozovat s minimálním množstvím vody.

Bezpečnostní prvky

Konvice Orava VK-3717 C samozřejmě myslí i na bezpečnost, respektive ochranu konvice a co nejdelší funkčnost. Mezi bezpečnostní prvky patří zejména automatické vypnutí a ochrana proti chodu na sucho. První z nich znamená, že se konvice automaticky vypne při dosažení teploty, a druhá znamená, že pokud zapomenete a budete chtít konvici použít, aniž byste ji předtím naplnili vodou, ochrání vás.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Materiál nerez
Zvuková signalizace Ne
Příkon 2000 W
Nastavitelná teplota Ne
Objem 1700 ml

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Orava VK-3717 C

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi