Nespresso De'Longhi Citiz&milk EN267.BAE

Kapslové espresso NESPRESSO EN267.BAE s příkonem 1870 W a tlakem 19 barů. Balení kávovaru obsahuje sadu 14 různých kapslí kávy Nespresso ZDARMA. Zajistí rychlou a pohodlnou přípravu fantastické kávy Nespresso. Rychlé nahřátí jen za 25 sekund. Nádoba na vodu o objemu 1 litr. Kávovar automaticky dávkuje množství vody potřebné pro přípravu lahodné kávy. Má integrovaný šlehač mléka Aeroccino. Moderní retro design v černé barvě s podsvícenými tlačítky. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 21 %

Popis produktu

Nespresso De'Longhi Citiz&milk EN267.BAE kapslový kávovar

  • obsahuje sadu 14 různých kapslí kávy Nespresso ZDARMA

Nadčasový design a moderní funkce

Kávovary Nespresso byly vyvinuty tak, aby po přípravě vynikla jemné aroma a chuť exkluzivních Grands Crus kapslí. NESPRESSO EN267.BAE má nadčasový design spojený s moderními technologiemi a jednoduše ovladatelnými funkcemi. Každý detail byl pečlivě zvážen s cílem poskytnout vám ten nejlepší zážitek s kávou. Kávovar má výkon 1870 W.

Tlak 19 barů

Příprava dokonalého espressa s hustou a dokonale tvarovanou pěnou je umění baristů. Toto umění dokážete zvládnout doma pomocí Nespresso kávovarů. Kromě kvalitní kávy hraje významnou roli při tvorbě kvalitního espressa i voda, tlak, teplota a doba extrakce. Nespresso kávovar má vysokotlakou pumpu 19-barů, která poskytuje výkon potřebný k propíchnutí kapsle a extrakci dokonalého espressa. Tvar Nespresso kapslí byl speciálně navržen tak, aby zajistil, že tlaková voda při přípravě proudí rovnoměrně přes mletou kávu. Teplotu a čas průtoku lze nastavit tak, aby se přizpůsobila typu kávy v jednotlivých druzích kapslí.

Nejlepší káva Grand Cru

Nespresso kapsle obsahují výběr z těch nejlepsích káv na světě Grand Cru. Kapsle je tvořena tak, aby měla nejen elegantní tvar a barevné odlišení podle druhů ale poskytuje i kompletní ochranu před přístupem vzduchu, a tak zajistí čerstvost mleté ​​kávy. Kapsle je hermeticky utěsněna, aby se zabránilo oxidaci čerstvě mleté ​​kávy. Aby se zachovala káva čerstvá až do okamžiku ochutnávky, Nespresso navrhlo své kapsle z hliníku, materiálu, který chrání kávu před vzduchem, světlem a vlhkostí. Každá kapsle má také jedinečnou barvu, takže můžete rychle identifikovat Grands Crus, které chcete podávat.

Technologie

Kávovary espresso jsou designované tak, aby maximálně vynikla dokonalá chuť a aroma kávy. Příprava pod vysokým tlakem (19 barů) uvolní všechny vůně. Moderní technologie zajistí optimální a rovnoměrný průtok vody přes mletou kávu.

Snadné používání

Kávu v NESPRESSO EN267.BAE dokážete připravit velmi jednoduše. Má jednoduché vkládání kapslí. Kapsle se automaticky perforuje a vysoký tlak vám do sklenice připraví fantastické espresso. Následně se automaticky kapsle vysune do zásobníku na použité kapsle.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Objem vodního zásobníku 1000 ml
  • Způsob připravy pěny Šlehač mléka
  • Zásobník na použité kapsle Ano

Další vlastnosti

Značka: Nespresso
? Smart: Ne
Objem vodního zásobníku: 1000 ml
Maximální provozní tlak: 19 Bar
Způsob připravy pěny: Šlehač mléka

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 21,8 cm
Výška: 27,7 cm
Hloubka: 37,2 cm
Hmotnost: 4 Kg

Energetické údaje

Příkon: 1870 W

Funkce

Automatické vypnutí: Ano
Typ kávovaru: Kapslové kávovary

Další parametry

Zásobník na použité kapsle: Ano
Studené nápoje: Ne
Polohovatelný tácek: Ano
Automatické zastavení nápoje: Ano
? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: NESPRESSO CITIZ&MILK EN267.BAE

Všechny parametry

Recenze Nespresso De'Longhi Citiz&milk EN267.BAE

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotili 2 zákazníci, kteří si produkt zakoupili.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Veronika, 16.4.2020

Zdenka, 17.10.2018

  • Přístroj mohu porovnat s mnohem složitějším kávovarem značky Jura, který mám doma již 7 let . .....Pokud chcete mít doma prostorově méně náročný kávovar a zároveň kladete důraz na opravdu dobrou kávu pak zvolte to, co jsme koupili nyní . Jednoduchá obsluha a hlavně témeř nenáročná údržba. Pokud se zakalkulují všechny náklady do ceny jednoho šálku kávy ( cena přístroje, cena kapslí, cena prostředků na odvápněni atd ) pak vzhledem k jednoduchosti obsluhy doporučuji tento výrobek .

Příslušenství k Nespresso De'Longhi Citiz&milk EN267.BAE