Candy MIS1730X

Zobrazit


Vestavná mikrovlnná trouba, Vnitřní objem: 17 l, Mikrovlnný výkon: 700 W, Vestavěný displej: Ano, Barva: nerez, Kovový rámeček: Ano, Výška: 38,2 cm, Šířka: 59,4 cm, Hloubka: 31,9 cm. Více info

Barva


Cena 4 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 50 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Vestavná mikrovlnná trouba Candy MIS1730X v nerezovém provedení má vnitřní objem 17 litrů. Maximální mikrovlnný výkon dosahuje 700 W a celkový příkon je 1 050 W. K dispozici je 8 automatických programů jako rozmrazování, rychlé ohřívání a vybrat si můžete až z 5 úrovní výkonu. Ovládání je pomocí otočného voliče a tlačítek. Je vybavena také zvukovým signálem, digitálními hodinkami, dětskou pojistkou a zablokováním tlačítek ovládání.

Elegantní design

Design mikrovlnné trouby je v nerezovém provedení s rámečkem, který dodává výrobku eleganci. Celkový vnitřní objem dosahuje 17 litrů. Ve výbavě mikrovlnné trouby nechybí ani praktická dětská pojistka, která zabrání nechtěnému ublížení a po zapnutí může být vypnuta pouze dospělou osobou. Disponuje také minutkou se zvukovým signálem. Vnitřní vybavení tvoří skleněný otočný talíř v průměru 24,5 cm.

Jednoduché ovládání a přehledný displej

Vestavná mikrovlnná trouba Candy MIS1730X je vybavena ovládáním, se kterým nebude mít nikdo problém. Disponuje jednoduchým tlačítkovým ovládáním a otočným voličem, díky kterému si můžete například zadat váhu potravin a mikrovlnka si sama automaticky nastaví čas a teplotu. Na digitálním displeji můžete sledovat, jaký program jste si zvolili. Není-li spuštěn žádný program, na displeji se zobrazuje aktuální čas. Výhodou je, že je vhodná k zabudování do horní kuchyňské skříňky.

Programy vaření:

  • Mikrovlnný ohřev samostatný
  • 5 úrovní výkonu
  • Automatické programy 8
  • Rozmrazování
  • Expresní vaření

Užitečné programy

Vestavná mikrovlnná trouba obdržela do své výbavy praktický program pro rozmrazování, který jistě oceníte. Díky němu jednoduše nastavíte váhu potravin a mikrovlnná trouba si automaticky zvolí čas a výkon. Dalším programem ve výbavě je rychlé ohřívání. Stisknutím jednoho tlačítka Start Express zapnete troubu na maximální výkon po dobu 30 sekund. Každým dalším stisknutím přidává dalších 30 sekund. Jednoduché a praktické!

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ ovládání mechanické
Gril Ne
Vnitřní objem 17 L
Mikrovlnný výkon 700 W

Návody a manuály

Hodnocení

4,0 / 5

1 recenze Candy MIS1730X

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

Lenka

31. 8. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


  • design, ovláídací prvky
  • zatím nic