Candy

Pračky Candy Pračky Candy

První italská pračka Candy byla sestrojena roku 1945. I díky této dlouhé historii dají pračky Candy zákazníkům přesně to, co od nich vyžadují na poli technologií, ale i konstrukce. V portfoliu praček tak najdete jak standardní, tak i slim a ultra slim modely. Pračka Aquamatic je dokonce tou nejmenší automatickou pračkou na trhu s kapacitou prádla až do 4 kg. Chytré pračky Candy drží krok s dobou i na poli technologií a jsou tak vybavené konektivitou a kompatibilitou s aplikací hOn nebo simply-Fi v závislosti na modelu. Konektivita umožní uživatelům přístup k tipům a trikům, návodům k použití, statistkám o čerpání energie či funkci Snap & Wash, která podle fotky prádla navrhne ten nejvhodnější prací cyklus. Pračky se sušičkou Candy navíc uživatelům nabídnou kombinaci dvou spotřebičů dohromady a ušetří místo v domácnosti.

Sušičky prádla Candy Sušičky prádla Candy

Sušičky prádla Candy jsou jedním z nejpraktičtějších pomocníků v domácnosti. Vaše prádlo už nebudete muset zdlouhavě sušit na sušácích. Sušičky Candy jsou stejně jako pračky v mnoha případech vybaveny konektivitou, která umožňuje jejich ovládání provádět zcela vzdáleně. Sušičky jsou rovněž dostupné ve standardním, ale i úzkém provedení s hloubkou pouhých 46,5 cm. U sušiček se tak nemusíte bát jak zbytečného plýtvání místem, tak ani neefektivní spotřeby energie, sušičky prádla Candy dosahují až na energetickou třídu A+++. Díky praktické nádobě Easy Case nebudete plýtvat ani odpařenou vodou, kterou můžete použít například na zalévání či žehlení. Vybrané sušičky Candy potěší uživatele i setem až 7 rychlých programů do 90 minut či programem Woolmark Apparel Care, který se šetrně postará o vlněné prádlo.

 

Lednice Candy Lednice Candy

Lednice Candy jsou uživatelům dostupné jak v monoklimatickém tak i kombinovaném provedení. Novinkou mezi lednicemi jsou kombinované lednice Candy Fresco. Ty zaujmou hned několika benefity, jakými je například technologie Total No Frost Circle+, díky které je zaručeno rovnoměrné proudění vzduchu, a tedy i homogenní teplota a vlhkost na každé polici a v každém rohu vaší chladničky. Uživatele potěší i svým XXL prostorem s až 100 možnostmi jeho uspořádání díky flexibilním policím a přihrádkám. Unikátním prvkem lednic Candy Fresco je i jejich invertorový kompresor pro tichý a úsporný chod, možnost změny směru otevírání dveří či šířka 70 cm u 193 cm vysoké vestavné chladničky. V portfoliu značky Candy najdete jak šuplíkové, truhlicové i opravdu malé mrazáky, tak i jednozónové či dvouzónové vinotéky DiVino.

Myčky nádobí Candy Myčky nádobí Candy

Myčky nádobí Candy jsou dostupné nejen ve volně stojícím, ale i ve vestavném provedení. U vestavných myček Candy si můžete vybírat jak z částečně vestavěných s panelem, tak i z plně vestavěných. Co se šířky týče, můžete si vybírat ze standardních 60cm, ale i 45cm úzkých myček. Do největších myček Candy se vejde až 16 sad nádobí. Vybrané myčky nádobí Candy jsou vybaveny nejen vysokou kapacitou, ale i chytrými funkcemi jako je funkce Smart Door, která na konci cyklu automaticky otevře dvířka myčky pro lepší dosušení nádobí. Zajímavou funkcí je i funkce Add Dish, která umožní uživateli přidat do myčky nádobí i po zapnutí cyklu či výbava Aquastop proti úniku vody. Chytré myčky Candy s konektivitou můžete navíc ovládat zcela vzdáleně, využívat chytrých tipů z aplikace či si i nechat poradit, jak nádobí poskládat pro lepší efektivitu umytí.

 

Vestavné trouby Candy a varné desky Candy Vestavné trouby Candy a varné desky Candy

Vestavné trouby Candy jsou dostupné jak v klasickém objemu 70 litrů, tak i v maxi objemu o 80 litrech. Vybrané trouby Candy jsou navíc vybaveny programy jako pečení s pravým horkým vzduchem či čištění pomocí páry Aquactiva. Vyšší modely trub jsou vybaveny technologií Soft Close pro pomalé dovírání dvířek či push&pull knoflíky. Uživatelé potěší i vybrané chytré trouby s konektivitou přes Wi-Fi a Bluetooth, které lze ovládat zcela vzdáleně. Varné desky Candy najdete jak v indukčním, tak i sklokeramickém a plynovém provedení. Vybrané varné desky Candy jsou vybaveny zajímavými vychytávkami jako je funkce Keep Warm pro udržení stabilní teploty jídla, Booster pro rychlé zvýšení výkonu varné zóny či Flexi zónou propojující dvě zóny do jedné. Plynové varné desky obvykle disponují dvojitým wok hořákem, elektrickým zapalováním v hořáku či odolnými litinovými podpěrami.

TRIO a sporáky Candy TRIO a sporáky Candy

TRIO Candy je kombinací tří spotřebičů v jednom – varné desky, trouby a myčky nádobí. Uživatelům tak poskytne komfort tří rozdílných spotřebičů bez potřeby místa pro každý z nich. Uživatel může u varných desek volit z variant sklokeramiky a plynu, myčka nabídne několik praktických mycích programů a u trouby je navíc k dispozici dokonce gril s otočným rožněm. Jednoduché ovládání trouby se provádí přes klasické knoflíky. Sporáky Candy jsou dostupné v extra velkém provedení 90 cm, objemem trouby 96 litrů a 5 plynovými hořáky. Zapalování hořáků se stejně jako u klasických plynových varných desek provádí elektricky přes ovládací knoflík. Trouba nabízí až 8 programů pečení včetně pravého horkého vzduchu, navíc je i přes svou velikost perfektně vnitřně osvětlena, takže vám nic při pečení neuteče.

Energetická třída A Energetická třída A

Díky inovativním technologiím nabízí Candy širokou škálu spotřebičů, které vám pomohou ušetřit energii, čas a peníze bez jakéhokoli kompromisu v kvalitě a výkonu. Například pračky a pračky se sušičkou energetické třídy A dokáží snížit spotřebu nejméně o 51 % a odlehčí tak nejen energiím a vaší peněžence, ale i samotnému životnímu prostředí. Pračky Candy RapidÓ jsou jeden z příkladů, kdy kombinace invertorového motoru přináší nejen skvělý výkon, ale i opravdu nízkou energetickou spotřebu ve třídě A.

 

Total No Frost Circle + Total No Frost Circle +

Díky technologii Total No Frost Circle + je zaručeno rovnoměrné proudění vzduchu, a tedy i homogenní teplota a vlhkost na každé polici a v každém rohu vaší chladničky. Technologie také zabraňuje tvorbě námrazy a ledu uvnitř mrazničky a snižuje množení plísní a bakterií až o 94 %*.


* Výsledky testů vydané nezávislou externí technickou laboratoří porovnávající chladničku Haier Group CFE735CSJ s technologií Total No Frost s lednicí skupiny Haier CCBS6182 WH/2 s technologií statického chlazení.

 

9 Rapid programů 9 Rapid programů

Pračky RapidÓ nabízí kompletní sadu rychlých pracích programů na trhu, kdy jich celkem 9 vypere prádlo za méně než 1 hodinu. V rozmezí od 14 do 59 minut praní najdete speciální program pro velmi zašpiněné oblečení při 60°C, při teplotě 40°C denní praní, barevné prádlo a bavlnu, na 30°C sportovní oblečení a jemné prádlo nebo eco krátké varianty pro méně zašpiněné kusy. Speed-Drive Motor navíc zajistí až o 50 % účinnější praní při rychlých cyklech. V sušičce RapidÓ najdete rychlých programů celkem sedm.

 

Candy Essenza Candy Essenza

Vestavné spotřebiče řady Candy Essenza jsou určené opravdovým milovníkům vaření, kteří od své kuchyně očekávají nejen moderní a nadčasový design, ale i vysokou funkčnost a inteligenci. Multifunkční trouby Candy Essenza disponují připojením přes Wi-Fi s možností ovládání na dálku za pomoci mobilní aplikace. Navíc jsou vybrané modely trub vybaveny maxi objemem, pravým horkým vzduchem, pomalým dovíráním dvířek Soft Close či čištěním pomocí páry. V řadě naleznete i kompaktní trouby či varné desky.

 

5 let záruka 5 let záruka

K vybraným produktům Candy můžete získat 5 let záruku na celý spotřebič zdarma. Pro získání záruky je nutné si spotřebič zaregistrovat na stránkách www.registrace-zaruka.cz, připojit fotografii faktury a souhlasit s podmínkami akce, které naleznete tamtéž. Registrace musí být provedena do 14 dnů od data zakoupení spotřebiče.

 

11 let na invertorový motor a kompresor 11 let na invertorový motor a kompresor

K vybraným produktům Candy můžete získat 11 let záruku na invertorový motor či kompresor zdarma. Pro získání záruky je nutné si spotřebič zaregistrovat na stránkách www.registrace-zaruka.cz, připojit fotografii faktury a souhlasit s podmínkami akce, které naleznete tamtéž. Registrace musí být provedena do 14 dnů od data zakoupení spotřebiče.

 

Eco Cashback až 1000 Kč Eco Cashback až 1000 Kč

U vybraných produktů Candy můžete získat Eco CashBack až 1000 Kč zpět. K uplatnění akce je nutné spotřebič zaregistrovat na stránkách www.bonuscandy.cz, připojit fotografii faktury a souhlasit s podmínkami akce, které naleznete tamtéž. Registrace musí být provedena do 14 dnů od data zakoupení spotřebiče.

 

Tablety zdarma Tablety zdarma

Po zakoupení vybrané myčky Candy můžete získat dárek k nákupu v podobě tablet do myčky na 1 rok zdarma (při mytí 2-3x týdně). K uplatnění akce je nutné spotřebič zaregistrovat na stránkách www.bonuscandy.cz, připojit fotografii faktury a souhlasit s podmínkami akce, které naleznete tamtéž. Registrace musí být provedena do 14 dnů od data zakoupení spotřebiče.