Teka HLC 8400 BK


Vestavná trouba, Energetická třída A +, Kapacita: 44 l, Počet funkcí: 9, Vestavěný displej, Teleskopický výsuv: Jednoúrovňový, Gril, Výška: 45,5 cm, Šířka: 59,5 cm, Hloubka: 55,9 cm. Více info


Cena 14 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 150 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavná trouba Teka HLC 8400 BK v černém provedení má kompaktní rozměr a vnitřní objem 44 litrů. Multifunkční trouba nabízí 9 funkcí pečení, které si můžete navolit pomocí dvou otočných voličů a dotykového ovládacího panelu s LED displejem. Nabízí také automatické expresní předehřátí. K dispozici jsou i funkce Pizza a funkce Eco. Teplotní rozsah trouby se pohybuje v rozmezí 50 °C - 250 °C. Je vybavena chromovými držáky plechů s jedním teleskopickým výsuvem. Trouba Teka HLC 8400 BK je zařazena v energetické třídě A+. Čištění se realizuje systémem HydroClean® PRO. Celoskleněná dvířka trouby jsou vybavena trojsklem a také tichým zavíráním SoftClose. Pro bezpečnost je k dispozici dětský zámek. V balení je hluboký plech a grilovací rošt.

 

 

 

Stylová trouba s čistým vzhledem

Vestavná kompaktní trouba Teka HLC 8400 BK je vynikajícím spotřebičem, který vám nabídne klasické možnosti pečení. Svým vzhledem s ovládacími prvky a madlem dokonale zapadne do moderního interiéru. Díky úspornému chodu spadá do energetické třídy A+. Multifunkční trouba nabízí 9 funkcí a programování doby pečení. Je ovládána prostřednictvím dvou otočných knoflíků, které jsou doplněny vestavěným LED displejem s dotykovým ovládáním. Umožňují nastavit širokou škálu programů trouby a digitální nastavení hodin. Celoskleněná dvířka trouby jsou vybavena trojsklem a také tichým zavíráním SoftClose. 44litrová využitelná kapacita trouby patří mezi kompaktní.

Funkce trouby

Trouba se SurroundTemp zajistí ty nejlepší výsledky pečení. Vše bude dokonale propečené a zároveň křupavé podle vašich představ. Multifunkční funkce SurroundTemp zajišťuje rovnoměrnou distribuci tepla uvnitř trouby. Trouba nabízí 9 druhů ohřevu, které si zvolíte pomocí 2 otočných knoflíků. Teplotní rozsah trouby se pohybuje v rozmezí 50 °C - 250 °C. Program Eco umožňuje přípravu jídel s minimální spotřebou energie.

  • Druhy ohřevu: Konvenční pečení, Horní + dolní ohřev, Gril, Maxi gril, Dolní ohřev, Maxi gril s ventilátorem, Ventilátor, Ventilátor + dolní ohřev, Eco, Rozmrazování, Hydroclean, Rychlý předehřev.

Bezpečná manipulace s plechy

Pro pohodlnou a maximálně bezpečnou manipulaci s plechy nebo nádobím má trouba k dispozici teleskopický výsuv na jedné úrovni. Ten zajišťuje spolehlivé uchopení plechu a jeho jednoduché vysouvání bez hrozby pádu nebo náhodného popálení.

SteamBox

Jste-li zastáncem zdravého stravování, přípravy jídel v páře a máte v oblibě chutná jídla, můžete vestavnou troubu za pomoci přídavného zásobníku Teka SteamBox proměnit na parní. Připravovaná jídla si tak zachovají všechny živiny, vitamíny a minerály bez potřeby použití tuku. Teka SteamBox je třeba zakoupit zvlášť.

Funkce Teka HydroClean® PRO

Čisticí funkce trouby HydroClean® PRO usnadní odstraňování mastnoty a zbytků potravin, které se zachycují na stěnách trouby. Stačí spustit čistící program (trouba musí být studená), na dno trouby rozložte utěrku a nalijte 200 ml vody. Po uplynutí cyklu se trouba sama automaticky vypne, na což vás upozorní i zvukový signál a vizuální symbol. Následně můžete hadříkem velmi jednoduše odstranit zbytky nečistot nebo přebytečnou vodu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Třída energ.účinnosti A +
Celk.vn.kapacita trouby 44 L
Gril Ano
Celkový výkon trouby 3015 W
Typ čištění Párou
Horkovzdušná funkce Ano
Počet funkcí 9

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Teka HLC 8400 BK

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi