Teka HLC 8400 SM


Vestavná trouba, Energetická třída A +, Kapacita: 44 l, Počet funkcí: 9, Vestavěný displej, Teleskopický výsuv: Jednoúrovňový, Gril, Výška: 45,5 cm, Šířka: 59,5 cm, Hloubka: 55,9 cm. Více info


Cena 14 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 150 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavná trouba Teka HLC 8400 SM ve stříbrném provedení má kompaktní rozměr a vnitřní objem 44 litrů. Multifunkční trouba nabízí 9 funkcí pečení, které si můžete navolit pomocí dvou otočných voličů a dotykového ovládacího panelu s LED displejem. Nabízí také automatické expresní předehřátí. K dispozici jsou i funkce Pizza a funkce Eco. Teplotní rozsah trouby se pohybuje v rozmezí 50 °C - 250 °C. Je vybavena chromovými držáky plechů s jedním teleskopickým výsuvem. Trouba Teka HLC 8400 SM je zařazena v energetické třídě A+. Čištění se realizuje systémem HydroClean® PRO. Celoskleněná dvířka trouby jsou vybavena trojsklem a také tichým zavíráním SoftClose. Pro bezpečnost je k dispozici dětský zámek. V balení je hluboký plech a grilovací rošt.

 

 

 

Stylová trouba s čistým vzhledem

Vestavná kompaktní trouba Teka HLC 8400 SM je vynikajícím spotřebičem, který vám nabídne klasické možnosti pečení. Svým vzhledem s ovládacími prvky a madlem dokonale zapadne do moderního interiéru. Díky úspornému chodu spadá do energetické třídy A+. Multifunkční trouba nabízí 9 funkcí a programování doby pečení. Je ovládána prostřednictvím dvou otočných knoflíků, které jsou doplněny vestavěným LED displejem s dotykovým ovládáním. Umožňují nastavit širokou škálu programů trouby a digitální nastavení hodin. Celoskleněná dvířka trouby jsou vybavena trojsklem a také tichým zavíráním SoftClose. 44litrová využitelná kapacita trouby patří mezi kompaktní.

Funkce trouby

Trouba se SurroundTemp zajistí ty nejlepší výsledky pečení. Vše bude dokonale propečené a zároveň křupavé podle vašich představ. Multifunkční funkce SurroundTemp zajišťuje rovnoměrnou distribuci tepla uvnitř trouby. Trouba nabízí 9 druhů ohřevu, které si zvolíte pomocí 2 otočných knoflíků. Teplotní rozsah trouby se pohybuje v rozmezí 50 °C - 250 °C. Program Eco umožňuje přípravu jídel s minimální spotřebou energie.

  • Druhy ohřevu: Konvenční pečení, Horní + dolní ohřev, Gril, Maxi gril, Dolní ohřev, Maxi gril s ventilátorem, Ventilátor, Ventilátor + dolní ohřev, Eco, Rozmrazování, Hydroclean, Rychlý předehřev.

Bezpečná manipulace s plechy

Pro pohodlnou a maximálně bezpečnou manipulaci s plechy nebo nádobím má trouba k dispozici teleskopický výsuv na jedné úrovni. Ten zajišťuje spolehlivé uchopení plechu a jeho jednoduché vysouvání bez hrozby pádu nebo náhodného popálení.

SteamBox

Jste-li zastáncem zdravého stravování, přípravy jídel v páře a máte v oblibě chutná jídla, můžete vestavnou troubu za pomoci přídavného zásobníku Teka SteamBox proměnit na parní. Připravovaná jídla si tak zachovají všechny živiny, vitamíny a minerály bez potřeby použití tuku. Teka SteamBox je třeba zakoupit zvlášť.

Funkce Teka HydroClean® PRO

Čisticí funkce trouby HydroClean® PRO usnadní odstraňování mastnoty a zbytků potravin, které se zachycují na stěnách trouby. Stačí spustit čistící program (trouba musí být studená), na dno trouby rozložte utěrku a nalijte 200 ml vody. Po uplynutí cyklu se trouba sama automaticky vypne, na což vás upozorní i zvukový signál a vizuální symbol. Následně můžete hadříkem velmi jednoduše odstranit zbytky nečistot nebo přebytečnou vodu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Třída energ.účinnosti A +
Celk.vn.kapacita trouby 44 L
Gril Ano
Celkový výkon trouby 3015 W
Typ čištění Párou
Horkovzdušná funkce Ano
Počet funkcí 9

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Teka HLC 8400 SM

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi