TCL 43P637


Televize, Smart, LED obrazovka, Úhlopříčka: 108 cm, 4K Ultra HD, Direct LED, 3840x2160, OS TV: Google TV, 50/60 Hz, DVB-S2, DVB-C, DVB-T2/H.265, Kompatibilní s Amazon Alexa, Google Assistant, 3 × HDMI port, HDMI 2.1, 1 × USB 3.0, Bluetooth, Wi-Fi, Miracast, Ethernet/LAN připojení. Více info


Cena 7 290 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 73 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,5 / 5

21×

87% Kvalita
Výborná

83% Hodnota za peníze
Výborná

21 nákup

Zobrazit 21 recenzí

Popis produktu

Smart LED televizor TCL 43P637 s úhlopříčkou 43" (108 cm) a obrazovkou 4K Ultra HD (3840 × 2160) vás vtáhne do světa brilantní kvality obrazu, ohromujícího jasu a výrazných barev.

Nejmodernější systém Google TV a technologie Dolby nejen pro skvělý obraz, ale i zvuk najdete v televizoru TCL řady P637

Televizor s obrazem 4K HDR podporuje také pokročilý obrazový formát Dolby Vision HDR, který překresluje všechny scény v maximální kvalitě, ať už jde o Netflix, HBO Max, Apple TV, Amazon Prime Video nebo Disney+.

U monitoru TCL P637 se setkáte s kombinací VA panelu a Direct LED podsvícení, které zajišťuje hlubokou černou a skvělý kontrast. Funkce Game Master a HDMI 2.1 dokáže optimalizovat hraní pro nejlepší možnou grafiku a odezvu. Prostorový zvuk Dolby Atmos a DTS-HD je u modelu P637 standardem. Operačním systémem je Google TV, který nabízí širokou škálu aplikací a funkcí, včetně Chromecastu a Google Assistant. Designově je P637 moderní televizor s elegantním kovovým bezrámovým provedením.

4K HDR - obraz se skvělým kontrastem a barevnými detaily

Živost a přirozenost obrazu zajišťuje technologie 4K HDR. A díky použití vysokého kontrastu dokáže překreslit scény do nejmenších detailů v široké škále barev. Úroveň detailů a kvality obrazu je u Dolby Vision nastavena opravdu vysoko. Dolby Vision HDR optimalizuje každou scénu zvlášť, takže si můžete vychutnat nejen skvělé barvy, ale i detaily v tmavých a světlých scénách.

Funkce Motion Clarity pro plynulý a ostrý pohyb

Funkce Motion Clarity, známá také jako MEMC, zajišťuje plynulý a ostrý obraz, i když samotný zdroj obrazu nemá vyšší snímkovou frekvenci. Chytrý pohybový algoritmus MEMC společnosti TCL vypočítává snímky tak, aby zvýšil snímkovou frekvenci (fps) a obraz nebyl rozmazaný nebo trhaný ani v nejrychlejších scénách. Efekt této funkce i její intenzitu lze nastavit v nabídce obrázků podle vkusu uživatele.

Dynamické vylepšení barev

Dynamické vylepšení barev je funkce vyvinutá společností TCL, která optimalizuje živost barev a dosahuje reprodukce barev blízké HDR i s běžnými zdroji. I obyčejné zdroje tak mohou vypadat barevněji a realističtěji, což přináší skvělý divácký zážitek.

Game master pro optimalizovaný herní zážitek

Funkce Game master přináší hráčům optimalizovanou grafiku, výkon a nízkou latenci odezvy. O nastavení se automaticky postará funkce ALLM HDMI 2.1. (*Pro svůj vynikající herní výkon je TCL oficiálním televizorem pro hru Call of Duty.)

Dolby Atmos pro skvělou ATMOSféru

Zvuk kolem vás ožije díky Dolby Atmos. Prostorovost je skutečně pohlcující. (*Dolby Atmos a symbol dvojitého D jsou ochranné známky společnosti Dolby Laboratories.)

Google TV pro neomezenou zábavu

Google TV pro snadno dostupnou neomezenou zábavu. Veškerý obsah, který máte rádi, přesně podle vašich představ. (*Některé aplikace, obsah a/nebo funkce nemusí být dostupné ve všech zemích. Podle dostupnosti.)

Google Assistant

Televizory TCL Google jsou vybaveny integrovaným asistentem Google. Zadávejte příkazy, ptejte se a asistent vám odpoví. Dokonce se naučí vaše preference a pomůže vám doporučit další oblíbený program. Obzvláště užitečné může být vyhledávání videí na YouTube v češtině nebo ve slovenštině, což ocení nejen dospělí, ale i děti, které si snadno najdou své oblíbené pohádky. Řekněte například "Včelka Mája". (*Agent Google není v některých jazycích a zemích k dispozici. Google Assistant vyžaduje připojení k internetu/datům. Mohou být účtovány poplatky za přenos dat. Dostupnost a výkon některých funkcí a služeb závisí na službě, zařízení a síti a nemusí být dostupné ve všech oblastech.)

Buďte spolu s Google Duo

Google Duo* je komunikační aplikace. Najdete ji v mobilních telefonech, počítačích a chytrých televizorech Google TV a Android TV. Nabízí možnost používat hlasové hovory a videohovory přímo z telefonu TCL P637 a spojit se tak se svými blízkými. Pro hlasové hovory postačí vestavěný mikrofon, a pokud chcete používat videohovory, můžete připojit USB kameru s podporou UVC. (*Vyžaduje přihlášení pomocí účtu Google.)

Nekonečná zábava v nejvyšší kvalitě HDR

Jednoduše neomezená zábava Google TV pro snadno dostupnou neomezenou zábavu. Veškerý obsah, který máte rádi, přesně podle vašich představ.

Podpora mnoha formátů HDR

Nejlepší obraz HDR z jakéhokoli zdroje. P637 podporuje HDR10, HLG a Dolby Vision. A co je nejdůležitější, podpora Dolby Vision vám umožní využívat služby jako Netflix, HBO Max, Apple TV, Amazon Prime Video nebo Disney+.

Velmi tenký kovový design bez rámu

Skvěle se hodí do každého interiéru. Bezrámový design umožňuje více vyniknout samotné obrazovce a kovové prvky nejenže zvyšují odolnost celého produktu, ale také vypadají velmi elegantně.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 43 "
Typ obrazovky LED
Typ rozlišení 4K Ultra HD
OS TV Google TV

Návody a manuály

Hodnocení

4,5 / 5

21 recenzí TCL 43P637

87% Kvalita
Výborná

83% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

JAN

30. 3. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze VýbornáŠárka

20. 2. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze VýbornáJOSEF

15. 1. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


Pouzivam v Tv CA modul. Tv se casto pri prepinani kanalů zasekne a restartuje. Procesor je zcela zjevne pomaly. Pri inicializaci nekterych “ vychytavek” v Tv se sekne i pri prehravani . Mam ji jako doplnkovou Tv v pokojicku, tam to neresim.Nedoporucuji ke koupi.


Radek

11. 1. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí