TCL 50P637


Televize, Smart, LED obrazovka, Úhlopříčka: 126 cm, 4K Ultra HD, Direct LED, 3840x2160, OS TV: Google TV, 50/60 Hz, DVB-S2, DVB-C, DVB-T2/H.265, Kompatibilní s Amazon Alexa, Google Assistant, 3 × HDMI port, HDMI 2.1, 0 × USB 2.0, 1 × USB 3.0, Bluetooth, Wi-Fi, Miracast, Ethernet/LAN připojení. Více info


Cena 8 490 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 85 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,8 / 5

93.3% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peníze
Výborná

6 nákup

Zobrazit 6 recenzí

Popis produktu

Smart LED televizor TCL 50P637 s úhlopříčkou 50" (126 cm) a obrazovkou 4K Ultra HD (3840 × 2160) vás vtáhne do světa brilantní kvality obrazu, ohromujícího jasu a výrazných barev.

Nejmodernější systém Google TV a technologie Dolby nejen pro skvělý obraz, ale i zvuk najdete v televizoru TCL řady P637

Televizor s obrazem 4K HDR podporuje také pokročilý obrazový formát Dolby Vision HDR, který překresluje všechny scény v maximální kvalitě, ať už jde o Netflix, HBO Max, Apple TV, Amazon Prime Video nebo Disney+.

U monitoru TCL P637 se setkáte s kombinací VA panelu a Direct LED podsvícení, které zajišťuje hlubokou černou a skvělý kontrast. Funkce Game Master a HDMI 2.1 dokáže optimalizovat hraní pro nejlepší možnou grafiku a odezvu. Prostorový zvuk Dolby Atmos a DTS-HD je u modelu P637 standardem. Operačním systémem je Google TV, který nabízí širokou škálu aplikací a funkcí, včetně Chromecastu a Google Assistant. Designově je P637 moderní televizor s elegantním kovovým bezrámovým provedením.

4K HDR - obraz se skvělým kontrastem a barevnými detaily

Živost a přirozenost obrazu zajišťuje technologie 4K HDR. A díky použití vysokého kontrastu dokáže překreslit scény do nejmenších detailů v široké škále barev. Úroveň detailů a kvality obrazu je u Dolby Vision nastavena opravdu vysoko. Dolby Vision HDR optimalizuje každou scénu zvlášť, takže si můžete vychutnat nejen skvělé barvy, ale i detaily v tmavých a světlých scénách.

Funkce Motion Clarity pro plynulý a ostrý pohyb

Funkce Motion Clarity, známá také jako MEMC, zajišťuje plynulý a ostrý obraz, i když samotný zdroj obrazu nemá vyšší snímkovou frekvenci. Chytrý pohybový algoritmus MEMC společnosti TCL vypočítává snímky tak, aby zvýšil snímkovou frekvenci (fps) a obraz nebyl rozmazaný nebo trhaný ani v nejrychlejších scénách. Efekt této funkce i její intenzitu lze nastavit v nabídce obrázků podle vkusu uživatele.

Dynamické vylepšení barev

Dynamické vylepšení barev je funkce vyvinutá společností TCL, která optimalizuje živost barev a dosahuje reprodukce barev blízké HDR i s běžnými zdroji. I obyčejné zdroje tak mohou vypadat barevněji a realističtěji, což přináší skvělý divácký zážitek.

Game master pro optimalizovaný herní zážitek

Funkce Game master přináší hráčům optimalizovanou grafiku, výkon a nízkou latenci odezvy. O nastavení se automaticky postará funkce ALLM HDMI 2.1. (*Pro svůj vynikající herní výkon je TCL oficiálním televizorem pro hru Call of Duty.)

Dolby Atmos pro skvělou ATMOSféru

Zvuk kolem vás ožije díky Dolby Atmos. Prostorovost je skutečně pohlcující. (*Dolby Atmos a symbol dvojitého D jsou ochranné známky společnosti Dolby Laboratories.)

Google TV pro neomezenou zábavu

Google TV pro snadno dostupnou neomezenou zábavu. Veškerý obsah, který máte rádi, přesně podle vašich představ. (*Některé aplikace, obsah a/nebo funkce nemusí být dostupné ve všech zemích. Podle dostupnosti.)

Google Assistant

Televizory TCL Google jsou vybaveny integrovaným asistentem Google. Zadávejte příkazy, ptejte se a asistent vám odpoví. Dokonce se naučí vaše preference a pomůže vám doporučit další oblíbený program. Obzvláště užitečné může být vyhledávání videí na YouTube v češtině nebo ve slovenštině, což ocení nejen dospělí, ale i děti, které si snadno najdou své oblíbené pohádky. Řekněte například "Včelka Mája". (*Agent Google není v některých jazycích a zemích k dispozici. Google Assistant vyžaduje připojení k internetu/datům. Mohou být účtovány poplatky za přenos dat. Dostupnost a výkon některých funkcí a služeb závisí na službě, zařízení a síti a nemusí být dostupné ve všech oblastech.)

Buďte spolu s Google Duo

Google Duo* je komunikační aplikace. Najdete ji v mobilních telefonech, počítačích a chytrých televizorech Google TV a Android TV. Nabízí možnost používat hlasové hovory a videohovory přímo z telefonu TCL P637 a spojit se tak se svými blízkými. Pro hlasové hovory postačí vestavěný mikrofon, a pokud chcete používat videohovory, můžete připojit USB kameru s podporou UVC. (*Vyžaduje přihlášení pomocí účtu Google.)

Nekonečná zábava v nejvyšší kvalitě HDR

Jednoduše neomezená zábava Google TV pro snadno dostupnou neomezenou zábavu. Veškerý obsah, který máte rádi, přesně podle vašich představ.

Podpora mnoha formátů HDR

Nejlepší obraz HDR z jakéhokoli zdroje. P637 podporuje HDR10, HLG a Dolby Vision. A co je nejdůležitější, podpora Dolby Vision vám umožní využívat služby jako Netflix, HBO Max, Apple TV, Amazon Prime Video nebo Disney+.

Velmi tenký kovový design bez rámu

Skvěle se hodí do každého interiéru. Bezrámový design umožňuje více vyniknout samotné obrazovce a kovové prvky nejenže zvyšují odolnost celého produktu, ale také vypadají velmi elegantně.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 50 "
Typ obrazovky LED
Typ rozlišení 4K Ultra HD
OS TV Google TV

Návody a manuály

Hodnocení

4,8 / 5

6 recenzí TCL 50P637

93.3% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Antonín

13. 5. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Dobrá

Hodnota za peníze Výborná


  • výbava, cena

Monika

6. 5. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze VynikajicíJiří

30. 12. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Vše, co výrobce slibuje, to produkt zvládá
  • Zatím nic

Výborný poměr kvalita-cena.


Martin

23. 10. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Televize funguje jak má