Příslušenství květináče

Chytré květináče vám vypěstují nejrůznější květiny, bylinky i plody téměř bez práce a díky vlastnímu osvětlení se nemusíte omezovat ani na konkrétní roční období. Samotný prázdný květináč na to ale nestačí. Doplňte ho vhodným substrátem, semeny, hnojivem a pak už jen sledujte, jak se vám zahrádka rozrůstá.

Kategorie produktů

Zobrazujeme 16 výsledků Použijte filtr pro zpřesnění požadavků.

Click and Grow Chili papričky

Click and Grow Chili papričky

Sazenice


339 Kč

Click and Grow Sladká žlutá paprika

Click and Grow Sladká žltá paprika

Sazenice


339 Kč

Nedis WIFIWP10GY vodní čerpadlo

Nedis WIFIWP10GY (1)

Vodní čerpadlo, Oblast využítí: domácí práce, Napájení: USB-C, Typ SMART produktu: spínací modul, Použití: interní, Technologie: Wifi,…


1 090 Kč

Véritable Lingot Thyme Bio substrát (tymián)

VERITABLE LINGOT THYME BIO

Výprodej

Substrát


38 Kč

Véritable Lingot Chives Bio substrát (pažitka)

VERITABLE LINGOT CHIVES BIO

Výprodej

Substrát


38 Kč

Tregren Lettuce mix-salátový mix (kapsle se semeny 4ks)

Tregren Lettuce Mix 6ks

Výprodej

Kapsle se semeny


129 Kč

Click and Grow Koriander

Click and Grow Koriander

Sazenice


269 Kč

Click and Grow Pažitka

Click and Grow Pažítka

Sazenice


269 Kč

Click and Grow Experimentální náplň

Click and Grow Experimentálna náplň

Sazenice


269 Kč

Click and Grow Rukola

Click and Grow Rukola

Sazenice


269 Kč

Click and Grow Petržel

Click and Grow Petržlen

Sazenice


269 Kč

Click and Grow Bazalka

Clik and Grow Bazalka

Sazenice


269 Kč

Click and Grow Máta

Click and Grow Mäta

Sazenice


269 Kč

Click and Grow Mini rajčata

Click and Grow Mini paradajky

Sazenice


339 Kč

Click and Grow Mix salátů

Click and Grow Mix šalátov

Sazenice


699 Kč

Click and Grow Mix italských bylin

Click and Grow Mix talianských bylín

Sazenice


699 Kč

O kategorii

Co jsou zač chytré květináče

Patříte mezi vášnivé kuchaře a toužíte po tom mít celoroční přístup k domácím čerstvým bylinkám? Chytré květináče se neomezují na roční období, takže můžete mít i sezónní rostliny vždy po ruce. Jsou skvělou volbou i pro místa, kde nemáte vhodné prostory a podmínky pro pěstování bylinek a dalších rostlin. O ty už se postará právě chytrý květináč.

Chytrý květináč může fungovat sám o sobě, nebo ho můžete spárovat se svým SMART HOME, tedy chytrou domácností. Vedle chytré pračky, chytré myčky, nebo dokonce chytré meteostanice a dalších chytrých zařízení můžete ze svého chytrého mobilu nebo tabletu ovládat i svůj chytrý květináč.

V chytrém květináči můžete pěstovat rostliny od semínka, do některých ale vložíte i předpěstovanou rostlinu. Podle druhu rostliny a stádiu vzrůstu (tedy jestli už je vyrostlá nebo jste teprve zasadili semínka) květináč sám zhodnotí, jak často a silně bude svítit či měnit vodu. 

Příslušenství ke květináčům je stejně důležité jako voda pro květiny

Ani chytrý květináč se neobejde bez pravidelné dodávky vody. Většinou je však vybavený zásobníkem na vodu a pokud usoudí, že voda dochází či potřebuje vyměnit, může vám poslat upozornění do spárované aplikace ve vašem chytrém mobilu.

Aby se vašim rostlinkám dařilo, je třeba jim věnovat péči i poté, co vyrostou. Jejich růst podpoříte pomocí živiny pro rostliny a hnojiva. Není třeba jich kupovat velké množství, často se prodávají v menších baleních jako doplněk k inteligentním květináčům. Ve vaší pěstitelské výbavě by neměly chybět ani speciální nůžky, se kterými se vám budou snadněji očesávat a stříhat i ty nejjemnější bylinky.

Pokud doma pěstujete jahody, chilli papričky nebo rajčata, určitě si do svého zahradnického vybavení pořiďte i štěteček k opylování květů. Zatímco venku by se o opylování vašich rostlinek postarala příroda (včely a další opylovací hmyz), v interiéru tato práce zbývá na vás. Štětečkem pyl jemně a snadno přesunete na nové květy a pak už se jen můžete těšit, jak vám plody pěkně porostou.